w
googluj

IFX-Supreme 1.0


IFX-Supreme to ciekawy program graficzny, którego działanie zorientowane jest wokół nakładania na fotografie rozmaitych efektownych filtrów. Aplikacja oferuje możliwość stosowania wielu efektów jednocześnie wraz z podglądem na żywo przed zastosowaniem danego rozwiązania oraz moduł wyświetlający powiązania pomiędzy poszczególnymi filtrami, który, dzięki ich graficznym reprezentacjom, pozwala łatwiej nimi zarządzać oraz wprowadzać modyfikacje.

Obsługa programu jest bardzo prosta, bowiem do rozpoczęcia pracy wystarczy zaimportowanie zdjęcia, które chcemy poddać edycji, za pomocą wbudowanego w program eksploratora. Następnie wystarczy już tylko przeglądać kolejne filtry, aby wybrany efekt zastosować do zdjęcia. Każdy z filtrów jest krótko opisany, a jego podgląd przed zastosowaniem generowany w prawej części okna programu. Producent przewidział możliwość wgrywania do programu nowych efektów, co możliwe jest poprzez kreator uruchamiany z paska menu aplikacji.

IFX-Supreme pozwala użytkownikowi na edycję sposobu generowania danego efektu oraz algorytmów decydujących o przenikaniu efektów pomiędzy warstwami kolejnych filtrów wraz ze wskazaniem procentowego udziału każdego z nich w finalnej fotografii. Aplikacja może zostać wykorzystana również jako edytor samych filtrów. Stworzone przez użytkownika efekty mogą zostać zapisane, aby wykorzystać je w przyszłości do innych fotografii.

Ograniczenia!
Edycja trial nie została ograniczona czasowo, jednak jej funkcjonalność została zmniejszona o możliwość zapisywania efektów swojej pracy.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
IFX-SupremeIFX-Supreme 1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
30.96 MB | 2014-03-30
IFX-Supreme 1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
33 MB | 2014-03-30

Ilość pobrań: 229 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
IFX-Supreme