w
googluj

Apophysis 7X 16


Apophysis 7X to prosty w obsłudze, dość rozbudowany generator fraktali, dzięki któremu możemy zanurzyć się w interesujący świat samopodobnych tworów graficznych, których parametry możemy szczegółowo edytować. Program wyróżnia się pełnym wsparciem dla architektury 64-bitowej co ma znaczny wpływ na szybkość przeprowadzanych, skomplikowanych obliczeń podczas tworzenia nowych kształtów oraz obsługą licznych wtyczek, które dostępne są od razu z pobieraną paczką z aplikacją.

Przed pierwszym zagłębieniem się w możliwości programu, warto przejrzeć rozbudowaną, ilustrowaną instrukcję obsługi, która dostępna jest z poziomu menu w programie. Wyjaśnia ona wszystkie opcje dostępne w aplikacji, dzięki czemu początkujący użytkownik będzie mógł w lepszy sposób wykorzystać jej możliwości. Kiedy jednak przystąpimy już do pracy, Apophysis 7X pozwoli na naprawdę szczegółową kontrolę tworzonych fraktali. Wśród ustawień znajdują się nie tylko opcje związane z kolorystyką, przejściami tonalnymi oraz zastosowanymi wtyczkami. Równie bogata jest lista ustawień samego programu, dzięki którym dostosujemy interfejs do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Jako podłoże do wprowadzania edycji parametrów, do wykorzystania pozostaje sto przykładowych fraktali, które różnią się od siebie formą i zachwycają kształtem. Po wprowadzeniu zmian program nie ingeruje w pierwotne pliki szablonów, pozwalając na zapisanie parametrów w osobnych plikach.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum, program nie wymaga instalacji. Aplikacja uruchamia się stosunkowo długo, ponieważ ładuje wiele modułów, które mają wysokie wymagania sprzętowe - należy uzbroić się w cierpliwość.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Apophysis 7XApophysis 7X 16
Wersja stabilna
5.94 MB | 2014-05-01

Ilość pobrań: 419 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Apophysis 7X