w
googluj

Perfectly Clear Desktop 0.9.209 Beta


Perfectly Clear Desktop to program służący do automatycznej korekty zdjęć zgromadzonych w katalogach, którego cechą szczególną jest prostota obsługi; aplikacja automatycznie udostępnia podgląd proponowanych zmian jeszcze przed ich zastosowaniem, zaraz po uruchomieniu programu. Takie podejście znacznie skraca czas, który normalnie byłby potrzebny na przeprowadzenie tego typu edycji na każdym zdjęciu z osobna. Dzięki automatyzacji tego procesu, użytkownik w kilku ruchach może znacząco poprawić wygląd wykonanych przez siebie fotografii.

Obsługa programu jest bardzo prosta i po jego uruchomieniu sprowadza się w zasadzie tylko do wskazania folderu, z którego aplikacja ma czerpać kolejne zdjęcia do analizy. Jeśli katalog zawiera wiele fotografii, kolejno przetworzone zdjęcia wyświetlane są na bieżąco, w trakcie analizowania kolejnych. Uzyskane efekty można łatwo edytować, zmieniając tryb widoku. Dostępne są wówczas suwaki typowe dla innych programów graficznych, dzięki którym użytkownik ma możliwość dostosowania poszczególnych parametrów korekt. Program może być w dużej mierze obsługiwany również z klawiatury. Lista dostępnych skrótów dostępna jest w menu aplikacji.

Uwaga!
Aplikacja ma stosunkowo wysokie wymagania sprzętowe i podczas pracy zabiera dość dużo sprzętowych zasobów.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Producent zaleca aż 8GB pamięci RAM do sprawnego działania aplikacji (minimalna ilość to 4GB).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Perfectly Clear DesktopPerfectly Clear Desktop 0.9.209 Beta
Wersja rozwojowa 32-bitowa
56.06 MB | 2015-05-13
Perfectly Clear Desktop 0.9.209 Beta
Wersja rozwojowa 64-bitowa
66.85 MB | 2015-05-13

Ilość pobrań: 420 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Perfectly Clear Desktop