w
googluj

Recomposit 5.5 build 19826


Recomposit to przeglądarka oraz edytor fotografii, będący ciekawą propozycją, ze względu na nietypowe narzędzia, które oferuje. Znajdziemy wśród nich łatwy w obsłudze edytor zniekształceń zdjęć oraz przyjazne w użytkowaniu maski, pozwalające na pracę z warstwami. Do plusów należy również zaliczyć fakt, iż program oferuje obsługę edycji w 16-bitowym trybie bezstratnym oraz pełną kompatybilność z surowymi plikami RAW wielu wiodących producentów aparatów fotograficznych.

Sama obsługa oprogramowania jest intuicyjna i podobna do pozostałych tego typu narzędzi innych producentów. Wbudowana przeglądarka pozwala korzystać z wygodnego, tworzonego na bieżąco drzewa katalogów, po którym można łatwo nawigować myszą. Same fotografie prezentowane są w formie miniatur w prawej części okna, ale mogą też wypełnić cały ekran, aby ułatwić użytkownikowi dostrzeżenie niezbędnych szczegółów.

Moduł edycji wyposażony został w standardowe narzędzia kontroli barw oraz kontrastu, ale także mniej popularne opcje, które pozwalają na korektę zniekształceń stworzonych przez obiektyw aparatu lub celowe nadanie fotografii zupełnie nowej geometrii. Podobnie jak programy do zastosowań profesjonalnych, Recomposit umożliwia stosowanie warstw, a przez to selektywne nakładanie efektów za pomocą pędzli. Na uwagę zasługuje bardzo rozbudowany moduł pomocy, szczegółowo opisujący wszystkie funkcje programu, który dostępny jest na stronie internetowej producenta. Należy jednak czytać go uważnie, bowiem niektóre opisywane w nim funkcje dotyczą innych programów oferowanych jako uzupełnienie aplikacji Recomposit.

Ograniczenia!
Działanie edcycji trial ograniczone jest czasowo do 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
RecompositRecomposit 5.5 build 19826
Wersja stabilna
5.64 MB | 2016-08-14

Ilość pobrań: 176 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Recomposit