w
googluj

JPEGmini 1.9.5.0


JPEGmini to aplikacja, która pozwoli użytkownikowi na zredukowanie ilości miejsca na dysku, które jest zajmowane przez zdjęcia w formacie JPEG. Program poprzez zaawansowane algorytmy potrafi zmniejszyć rozmiar poszczególnych plików, bez straty dla ich jakości i rozdzielczości. Co ważne, cały proces wykonywany jest bardzo szybko.

O tym, jak skuteczny jest program, od samego początku stara się przekonać nas jego producent, poprzez umieszczenie na swojej stronie internetowej interaktywnych porównań oraz webowej aplikacji, która symuluje działanie desktopowego programu - możemy wgrać jej zdjęcie z dysku i zobaczyć efekty. Stanowi to ciekawą propozycję dla wszystkich zainteresowanych jego instalacją użytkowników, bowiem pozwala na przetestowanie możliwości programu.

By rozpocząć korzystanie z JPEGmini wystarczy metodą "przeciągnij i upuść" wskazać programowi zdjęcia, których rozmiar chcemy zmienić. Następnie, po naciśnięciu przycisku, aplikacja podda kuracji odchudzającej kolejne pliki, na bieżąco informując o zyskach, jakie przyniosła bezstratna kompresja. Po zakończeniu czynności dla wszystkich zdjęć, wyświetlone zostają sumaryczne statystyki.

Warto zwrócić uwagę, że domyślnie program nadpisuje zdjęcia, których rozmiar zmienia, o czym informuje stosownym komunikatem, przestrzegając użytkownika przed podjęciem ostatecznej decyzji. Taki sposób działania można zmienić w ustawieniach programu, wskazując mu katalog, do którego wynikowe zdjęcia będą kopiowane, a oryginały pozostawione bez zmian.

Ograniczenia!
Wersja Trial programu pozwala na kompresję maksymalnie 20 plików dziennie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (3 głosów)

Strefa Download programu
JPEGminiJPEGmini 1.9.5.0
Wersja stabilna
8.04 MB | 2017-10-03

Ilość pobrań: 325 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
JPEGmini