w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 142
Wszystkich postów: 904522
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6761 dni

Windows 10 Virtual Desktop Enhancer 0.7 Beta


Windows 10 Virtual Desktop Enhancer to program stworzony dla użytkowników systemu Windows 10, którzy chcą ulepszyć i zwiększyć możliwości systemowej funkcji przełączania się pomiędzy wirtualnymi pulpitami. Dzięki niniejszej aplikacji możliwe będzie nadanie kolejnym pulpitom własnych nazw oraz ustawienie im niezależnych od siebie tapet. Pomoże to dużo szybciej rozpoznawać kolejne ekrany, a tym samym lepiej dostosowywać je do potrzeb – łatwo będzie o stworzenie wygodnego środowiska osobno do pracy, a osobno na przykład związanego z rozrywką i odtwarzaniem filmów.

Program udostępnia także obsługę przy pomocy klawiatury, co pozwoli użytkownikom przełączać się do kolejnych lub poprzednich pulpitów wygodnymi kombinacjami klawiszy. Domyślnie zaangażowane są w to strzałki w połączeniu z typowym zestawem Ctrl+ oraz Alt, ale w ustawieniach można to całkowicie dowolnie skonfigurować. Podobnej konfiguracji podlegają również detale działania, jak na przykład rozmiar czcionki nazwy nowego pulpitu, która wyświetla się przez chwilę po jego aktywowaniu oraz czas wyświetlania tego komunikatu.

Niestety, na chwilę obecną (mamy do czynienia ze wczesną wersją beta programu), ustawienia są tutaj realizowane wyłącznie w formie tekstowej. Oznacza to, że aby zmienić jakiekolwiek parametry, w tym nazwy pulpitów albo ich tapety, konieczne będzie ręczne edytowanie pliku konfiguracyjnego. Nie powinien być to jednak duży problem, ponieważ struktura pliku jest przejrzysta, a już od startu jest on wypełniony przykładowymi danymi, zatem wystarczy je tylko odpowiednio wyedytować.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Windows 10 Virtual Desktop EnhancerWindows 10 Virtual Desktop Enhancer 0.7 Beta
Wersja rozwojowa
0.76 MB | 2018-02-01

Ilość pobrań: 52 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Windows 10 Virtual Desktop Enhancer