w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 904522
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6761 dni

Ear Trumpet 1.3.0.0


Ear Trumpet to darmowy (licencja open source), niewielki program, który w Windows 8, 8.1 i 10 wyświetla menu pozwalające na regulację głośności programów desktopowych, aplikacji Metro oraz dźwięków systemowych. Ear Trumpet oferuje właściwie niemal takie same funkcje jak systemowy mikser głośności, jednak interfejs programu został dostosowany do stylistyki Metro. Poza tym, by wywołać panel kontrolujący głośność, wymagana jest mniejsza ilość kliknięć niż w przypadku, gdy otwieramy okno miksera audio. Program jest "lekki" i tylko w bardzo niewielkim stopniu obciąża podzespoły komputera swoją pracą.

Ear Trumpet rezyduje cały czas w zasobniku systemowym Windows. Wyświetla tam oczywiście własną ikonkę, za pomocą której szybko, pojedynczym kliknięciem, otworzymy menu zarządzania głośnością programów aktualnie korzystających z interfejsu audio. Menu kontekstowe ikonki (wywoływane po kliknięciu na niej prawym przyciskiem myszki) pozwala na zdecydowanie się, czy Ear Trumpet ma regulować także głośność programów desktopowych, czy też koncentrować się jedynie na aplikacjach Metro. Program startuje automatycznie wraz z Windows, tak więc nie musimy go każdorazowo uruchamiać po restarcie systemu itp.

Uwaga!
Po instalacji warto zwrócić uwagę, czy aktywna jest kontrola głośności dla programów desktopowych (włączamy ją poprzez menu kontekstowe ikonki Ear Trumpet, widoczne na drugim zrzucie ekranu).

Wymagania!
Ear Trumpet wymaga bibliotek Visual C++ 2013 Redistributable Package, ale sam pobiera je podczas instalacji (tak więc, jeżeli nie mamy zainstalowanych tych bibliotek oraz nie nawiązaliśmy połączenia z Internetem, nie uruchomimy programu).

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Ear TrumpetEar Trumpet 1.3.0.0
Wersja stabilna
12.8 MB | 2016-02-11

Ilość pobrań: 376 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (1)
Ear Trumpet
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2019.03.15 09:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Obecnie w sklepie Microsoftu można znaleźć. Bardzo przydatny program, jeśli korzystamy z wielu 'hałasujących' programów na raz, a do tego chcielibyśmy jeszcze posłuchać muzyki. Zamiast kręcić w te i wewte pokrętłami przy sprzęcie, możemy pstryknąć suwak konkretnego programu na liście i ustawić tak, jak nam potrzeba, łącznie z całkowitym wyciszeniem. Swoisty 'przycisk na szefa' w sprzęcie przez tę ostatnią funkcję.
Ear Trumpet 1.3.0.0