w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 267
Wszystkich postów: 904229
Wszystkich tematów: 127480

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6474 dni

Eusing Launcher 3.5


Eusing Launcher to atrakcyjny widżet pulpitu, przy pomocy którego możliwe jest uruchamianie wybranych przez nas programów komputera i folderów specjalnych (np. Mojego Komputera czy Panelu Sterownia). Ikony wszystkich aplikacji prezentowane są w formie pierścienia, który (domyślnie) ma dość dużą średnicę, zatem aby wygodnie korzystać z programu, warto uprzednio oczyścić centralną część pulpitu z wszelkich skrótów. Dla czytelności warto również ustawić jednolitą kolorystycznie tapetę (choć to akurat jest wyłącznie kwestią indywidualną).

Korzystanie z programu jest bardzo proste i nie wymaga od użytkownika żadnych przygotowań. Po uruchomieniu niektóre skróty są już zarezerwowane dla elementów systemowych, jednak większość z nich można samodzielnie przypisać do wybranych aplikacji. Odbywa się to w bardzo wygodny sposób – poprzez przeciągnięcie w wybrane miejsce ikonki interesującego nas programu. Co istotne, nie musi to być faktyczna lokalizacja samej aplikacji, ponieważ wystarczający jest skrót. W praktyce oznacza to, że na pierścień widżetu możemy po prostu przeciągnąć wybrane ikony z samego pulpitu, przypisując tym samym skróty tych aplikacji do launchera. Wówczas, by nie duplikować skrótów widocznych na ekranie, ikonkę z samego pulpitu można będzie usunąć, aby zostawić tylko tę, która należy do pierścienia widżetu.

Aby dostosować działanie programu do własnych potrzeb, warto rzucić okiem do ustawień, w których możliwe jest między innymi ręczne ustawienie niektórych parametrów wyglądu: średnicy pierścienia skrótów czy też rozmiaru ikon znajdujących się w nim aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Eusing LauncherEusing Launcher 3.5
Wersja stabilna
2.82 MB | 2019-05-13

Ilość pobrań: 87 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Eusing Launcher