w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 190
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6442 dni

Spring Blooms theme 1.0


Spring Blooms theme to oficjalna kompozycja graficzna oferowana przez Microsoft, dzięki której będziemy mogli szybko zmienić wygląd systemu operacyjnego. Paczka zawiera kilkanaście tapet pulpitu z motywami kwiatów, jak również złotopomarańczowe ustawienia pasków systemowych i obramowań okien. Wystarczy instalacja, by temat ten została automatycznie aktywowany w systemie.

Odkąd w systemie operacyjnym użytkownik ma możliwość tworzenia własnych kompozycji, w Sieci ciągle zwiększa się liczba dostępnych do pobrania paczek, które pozwalają dzielić się stworzonymi przez siebie kompozycjami z innymi użytkownikami. W tym przypadku oferowany jest pakiet kierowany do miłośników natury, roślinności i ciepłych, letnich kolorów. Interfejs naszego Windowsa natychmiast zyska ciekawe, miłe dla oka kolory, które nie tylko wprowadzą cieplejszy nastrój, ale także spokojniejsze, naturalne (pod kątem barwnym) środowisko pracy dla użytkownika. Tak niewielkie, z pozoru zmiany, mogą mieć bardzo wymierne przełożenie na efektywność pracy przy komputerze (dotyczy to głównie użytkowników podatnych na stres oraz nerwowych); przewaga zielonych kolorów z kompozycjami kwiatowymi z pewnością przyniesie ukojenie nawet dla bardzo zmęczonych osób.

Ponieważ opisywany dodatek jest typowym plikiem kompozycyjnym, w przypadku, kiedy będziemy chcieli zrezygnować z jego dalszego korzystania, wystarczy go dezaktywować, wybierając inną kompozycję, którą zapisaliśmy w panelu ustawień pulpitu („Personalizacja”). Z kolei kiedy SpringBlooms theme jest aktywny, możemy edytować jego zawartość (na przykład wybrać tapety, które chcemy, by były wyświetlane), również w standardowy sposób, jak gdybyśmy to robili z własnymi kompozycjami.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Spring Blooms themeSpring Blooms theme 1.0
Wersja stabilna
18.84 MB | 2015-04-14

Ilość pobrań: 59 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Spring Blooms theme