w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 125
Wszystkich postów: 904618
Wszystkich tematów: 127619

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6935 dni
pl

Start10 1.97.1


Start10 – program zmieniający wygląd menu start w systemie Windows 10 na wersję znaną z Windows 7, dodatkową opcję modern lub zmodyfikowaną, standardową opcję Windowsa 10. Aplikacja pozytywnie zaskakuje liczbą dostępnych opcji oraz dobrą stabilnością działania. Jest bardzo prosta w obsłudze, a zmiany kolejnych ustawień związanych ze stylem menu start lub jego kolorystyką, da się od razu zauważyć – nie jest wymagane na przykład każdorazowe ponowne uruchomienie komputera czy zalogowanie użytkownika, dzięki czemu bardzo szybko zweryfikujemy efekty naszych starań w preferencjach.

Po zainstalowaniu programu, jest on automatycznie uruchamiany. Samo menu aplikacji, które jest polskojęzyczne, zostało stworzone bardzo estetycznie i w „klimacie” znanym z najnowszej wersji Windowsa. Poruszając się po menu z lewej strony, zmieniamy kolejne kategorie ustawień, z kolei w środkowej części okna widzimy szczegółowe opcje. Pierwszym i głównym ekranem ustawień wybierzemy rodzaj menu start, klikając na szkice jego wyglądu. Następnie ustawić możemy jego kolorystykę i dodatkowe opcje, takie jak przezroczystość oraz wygląd ikony „start” (dostępnych jest naprawdę sporo wyraźnie różniących się od siebie obrazków). Tak jak zostało wspomniane wcześniej – efekt wybranych opcji widoczny i aktywny jest natychmiastowo, bez konieczności dodatkowego zapisywania zmian.

Warto zwrócić uwagę, iż nawet w przypadku wyboru standardowego menu dla Windowsa 10, mamy tu możliwość zmiany tła paska zadań, poprzez nałożenie na niego faktury czy tekstury. To interesująca opcja, której nie znajdziemy w standardzie w systemie. Chcąc maksymalnie dostosować działanie aplikacji do naszych wymagań, zajrzyjmy do pozostałych kategorii ustawień, gdzie znaleźć można wiele przydatnych opcji.

Uwaga!
Domyślnie instalator próbuje „złapać” użytkownika na instalacji dodatkowego oprogramowania. Aby tego uniknąć, na odpowiednim etapie wystarczy odznaczyć opcję jego instalacji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Aby skorzystać z programu, przy pierwszym uruchomieniu konieczne jest podanie adresu e-mail, w celu weryfikacji (konieczne jest sprawdzenie poczty i kliknięcie w link uwierzytelniający).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Start10Start10 1.97.1
Wersja stabilna
34.7 MB | 2021-12-02

Ilość pobrań: 287 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Start10