w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 904114
Wszystkich tematów: 127323

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6275 dni

8GadgetPack 31.0


8GadgetPack to zestaw widżetów pulpitu, powstały specjalnie z myślą o użytkownikach Windowsa 8, w którym Microsoft zrezygnował z tego typu dodatków, które znalazły się w Viście i Windowsie 7. Opisywany program daje dostęp do wszystkich widżetów, które swego czasu udostępniał Microsoft, jak również dodaje kilkadziesiąt własnych propozycji, w sumie oddając w ręce użytkownika ponad 50 propozycji gadżetów. Można je zainstalować na pulpicie zarówno Windowsa 8 oraz 8.1, jak również (wbrew sugestywnej nazwie), Windowsie 7.

Co bardzo ważne, pakiet pozostał tak samo prosty w obsłudze, jak pierwotnie zostało to zaprojektowane w systemie. Choć można skorzystać z osobnego programu uruchomieniowego, w Windowsie 7 dodawanie kolejnych gadżetów pulpitu możliwe jest nawet bezpośrednio z systemowego okienka, do którego dostaniemy się klikając prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierając opcję „Gadżety”. W Windowsie 8/8.1 będzie z kolei konieczne uruchomienie niewielkiej aplikacji, która instalowana jest jako launcher kolejnych widżetów. Jest to proste okienko, z poziomu którego wybierzemy interesujące nas elementy na pulpit, decydując ewentualnie o obecności dedykowanego paska.

Wśród dostępnych widżetów znajdziemy przede wszystkim kilka propozycji zegarów, kalendarzy, prognozę pogody, monitory sprzętu, czytnik RSS, miejsce na notatki, informację o stanie baterii (w przypadku komputerów przenośnych lub tabletów), przelicznik jednostek matematycznych, listę procesów najbardziej zużywających procesor, czy nawet układankę.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
8GadgetPack8GadgetPack 31.0
Wersja stabilna
25.5 MB | 2019-10-18

Ilość pobrań: 1245 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (0)
8GadgetPack