w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 119
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6440 dni

Eusing Clock 3.0


Eusing Clock to widżet pulpitu komputera, który jest nowoczesnym zegarkiem wraz z możliwością ustawiania alarmów. W ustawieniach znajdziemy możliwość kontroli każdego parametru wyglądu, począwszy od kolorystyki, szerokości poszczególnych pierścieni reprezentujących godziny, minuty i sekund, a na krojach czcionek skończywszy. Nieograniczone możliwości mieszania barw i poziomów ich przezroczystości powodują, iż w praktyce każdy użytkownik może tutaj stworzyć swój własny i prawdopodobnie niepowtarzalny wygląd widżetu.

Niezależnie jednak od wybranej kolorystyki, zawsze wygląd będzie opierać się na szablonie kołowym, w którym kolejne pierścienie odpowiadają odczytom aktualnego czasu. Preferencje aplikacji pozwalają dowolnie regulować ich szerokość, co pozwoli dodatkowo ułatwić odczyt czasu w specyficznych dla nas warunkach (może nam bowiem bardziej zależeć na odczytach sekundnika niż pełnych godzin, bądź odwrotnie). Oprócz ustawień związanych z wyglądem, w opcjach znajdziemy także ustawienia ogólne (gdzie skontrolujemy między innymi format wyświetlanej daty, tryb 12/24 godzinny oraz strefę czasową), jak również zarządzanie kilkoma zegarami (z różnych stref czasowych) oraz preferencje alarmów.

Ustawianie tych ostatnich jest dziecinnie proste i polega na wybraniu godziny i melodii powiadomienia oraz akcji, która ma zostać wykonana. Oprócz wyświetlenia wiadomości tekstowej może nią być między innymi automatyczny restart komputera czy uruchomienie konkretnego pliku lub aplikacji. Po dodaniu alarmu zostaje on wyświetlony na liście, na której możemy przeglądać wszystkie ustawione powiadomienia. Dzięki temu możliwa jest też ich edycja oraz wygodniejsze zarządzanie, niż w przypadku, gdy musielibyśmy cały czas edytować tylko jeden wpis.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Eusing ClockEusing Clock 3.0
Wersja stabilna
0.44 MB | 2019-08-31

Ilość pobrań: 150 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Eusing Clock