w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 229
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni
pl

Windows 10 Transformation Pack 7.0


Windows 10 Transformation Pack to kolejna propozycja pakietu kompleksowo zmieniającego wygląd systemu operacyjnego użytkownika, możliwie maksymalnie upodobniając go do stylu znanego z Windows 10 Technical Preview. Prócz samych zmian wizualnych, oprogramowanie daje także dostęp do symulowanego trybu interfejsu Modern, jak również rozszerza funkcjonalność na przykład o możliwość tworzenia wirtualnych pulpitów. Modyfikowana jest cała masa typowych elementów budujących systemowy interfejs: ekrany logowania, czcionki, wygląd okien, kompozycje, nowe menu start.

Warto dodać, iż mimo pozornego skomplikowania opisywanego pakietu, jest on całkowicie prosty w obsłudze; instalacja sprowadza się do uzupełnienia danych w formularzu kreatora, gdzie zadecydujemy o wstępnym wyborze motywu kolorystycznego oraz instalacji dodatkowych czcionek, resztą zajmie się automatyka. Po ponownym uruchomieniu komputera, nakładka jest całkowicie gotowa do pracy. Oferuje użytkownikowi rozwiązania znane dotychczas tylko z Technical Preview najnowszej generacji systemu Microsoftu. Wśród nowych rozwiązań znajdziemy przede wszystkim znacznie zmodyfikowane menu start, które obecnie może zawierać w sobie także skróty do aplikacji w formie kafelek oraz hiperłącza do wielu lokalizacji w systemie, np. Mojego Komputera, Panelu Sterowania czy Dokumentów.

Każdy z elementów dysponuje tutaj swoimi własnymi preferencjami, które pozwalają między innymi wpływać na zachowanie niektórych funkcji lub ich motywy kolorystyczne; warto więc poświęcić chwilę, by dostosować te opcje możliwie najlepiej do swoich wymagań.

Uwaga!
Producent zaleca wykonanie punktu przywracania systemu przed instalacją pakietu. Jest to zestaw narzędzi mocno ingerujących w pliki systemowe, zatem instalujemy go na własną odpowiedzialność. Windows 10 Transformation Pack podmienia na przykład pliki grafik ikon systemowych, których przywrócenie do klasycznych może być niemożliwe nawet z wykorzystaniem przywracania systemu (sytuacja zależna od systemu operacyjnego oraz ewentualnego użycia dodatkowego oprogramowania naprawczego); należy wziąć to pod uwagę przed instalacją pakietu.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.

Spolszczenie!
Język polski w programie aktywuje się niezależnie w ustawieniach poszczególnych modułów (np. interfejsu Modern lub opcjach menu start).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (20 głosów)

Strefa Download programu
Windows 10 Transformation PackWindows 10 Transformation Pack 7.0
Wersja stabilna
134.71 MB | 2017-01-03

Ilość pobrań: 5614 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Windows 10 Transformation Pack