w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 228
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

8start Launcher 3.0


8start Launcher to widżet pulpitu, z którego możliwe jest uruchamianie ulubionych programów, linków oraz odczyt informacji o systemie. Stworzony został przede wszystkim z myślą o wyczyszczeniu pulpitu użytkownika z ikonek, które w zamian dołączane są do programu i mogą być sortowane według grup. Proces dodawania do widżetu nowych skrótów został zmyślnie zaprojektowany, ponieważ wystarczy przeciągnąć dowolną ikonę na pole programu, a wówczas nie tylko zostanie ona dodana do widżetu, ale także automatycznie usunięta z pulpitu. To proste rozwiązanie znacząco wpływa na wygodę i szybkość pierwszej konfiguracji programu.

Producent zadbał także o możliwości edycji wyglądu samego interfejsu. Dostępnych jest kilka skórek, z których można wybrać najbardziej pasującą do naszego gustu. Brakuje jednak propozycji minimalistycznych, które lepiej wpisywałyby się w ówczesne trendy w tworzeniu programów oraz systemów operacyjnych. Dodatkowym wyposażeniem programu jest możliwość ustawienia odliczania do wybranej daty, wraz z notatką. Wyświetlana jest ona wówczas na pasku zadań systemu, przypominając o wybranym wydarzeniu.

W programie dostępne są ustawienia, pozwalające na wybór dysków, których informacje są wyświetlane na widżecie, zarządzanie automatycznym uruchamianiem programu wraz ze startem systemu operacyjnego oraz wybór ilości ikon do programów wyświetlanych w jednym rzędzie. W połączeniu z podstawową edycją parametrów skórek, pozwala to stworzyć dodatek pulpitu o wyglądzie, który będzie możliwie dopasowany do naszej tapety czy preferencji. Warto poświęcić kilka chwil na personalizację, bowiem jej efekty mogą się przełożyć na ogólne wrażenia z wykorzystania z dodatku.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
8start Launcher8start Launcher 3.0
Wersja stabilna
2.33 MB | 2014-11-29

Ilość pobrań: 127 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
8start Launcher
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.12.24 14:42
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Trzeba uważać, gdzie się instaluje, bo dosyć bałaganiarsko na dysk wchodzi. I jak zwykle tryb tajniaka - nie widać wyrażnie, czy działa w tle. Stare sprawy.
8start Launcher 3.0