w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 176
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

LaunchBar Commander 1.160.02


LaunchBar Commander to prosty widżet pulpitu, pozwalający jest szybszy dostęp do ulubionych aplikacji. Dzięki niemu będziemy mogli efektywniej zarządzać najczęściej używanymi programami, dzieląc je na wygodne grupy. Pozwoli to przy okazji zwiększyć praktyczną ilość skrótów dostępnych z poziomu pulpitu, co może okazać się bardzo przydatne, jeśli korzystamy z wielu programów, do których chcemy mieć możliwie najszybszy dostęp, bez konieczności przeglądania często skomplikowanej struktury menu Start.

Program jest bardzo prosty w instalacji, jak również użytkowaniu. Już przy pierwszym uruchomieniu, automatycznie ukazujący się na ekranie widżet, zawiera w sobie kilka przykładowych lokalizacji. Możliwe jest dzięki niemu nie tylko uruchamianie programów, ale także folderów z systemową zawartością, na przykład Moich Dokumentów. Warto zwrócić uwagę na preferencje, z poziomu których edytować można ustawienia poszczególnych jej elementów. Z jednej strony program umożliwia dość szczegółową personalizację, jednak z drugiej sam interfejs ustawień mógłby być nieco bardziej czytelny, ponieważ jak na dzisiejsze standardy tworzenia aplikacji, jest mało atrakcyjny i sprawia wrażenie przeładowanego opcjami.

Podczas działania aplikacja charakteryzuje się dużą szybkością i sprawnym przełączaniem opcji. Do wad można natomiast zaliczyć czas uruchamiania się programu, który nawet w przypadku "czystej" aplikacji (bezpośrednio po instalacji) wynosić może nawet kilka sekund. LaunchBar Commander wart jest przetestowania przez wszystkich użytkowników poszukujących wygodnego widżetu ułatwiającego codzienną pracę z ulubionymi aplikacjami na komputerze.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
LaunchBar Commander



LaunchBar Commander 1.160.02
Wersja stabilna
2.43 MB | 2020-05-14
przejdź
LaunchBar Commander Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 117 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
LaunchBar Commander
avatararrow
kozak795 | 2018.11.19 22:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
czy aktualnie jest więcej możliwości niż na zrzutach ekranowych? Pierwszy został zrobiony dawno temu co widać że to Windows 2000 lub starszy. Wcale ich nie znam. Urodziłem się rok po premierze Windows XP w pierwszej edycji, a pierwszy komputer mamy od 2005. Składanie kilku skrótów w jeden jest całkiem dobre, ale myślę o segregowaniu programów w okienkach na kategorie w kolejności alfabetycznej. Raz zainstalowałem cursor fx czy jakiś inny program który po zainstalowaniu ułożył skróty w ten sposób
LaunchBar Commander 1.154.01