w
googluj

LaunchBar Commander Portable 1.160.02


LaunchBar Commander Portable to prosty widżet pulpitu, pozwalający jest szybszy dostęp do ulubionych aplikacji. Program jest w wersji przenośnej, która nie wymaga instalacji w systemie. Dzięki LaunchBar Commander będziemy mogli efektywniej zarządzać najczęściej używanymi programami, dzieląc je na wygodne grupy. Pozwoli to przy okazji zwiększyć praktyczną ilość skrótów dostępnych z poziomu pulpitu, co może okazać się bardzo przydatne, jeśli korzystamy z wielu programów, do których chcemy mieć możliwie najszybszy dostęp, bez konieczności przeglądania często skomplikowanej struktury menu Start.

Program jest bardzo prosty w użytkowaniu. Już przy pierwszym uruchomieniu, automatycznie ukazujący się na ekranie widżet, zawiera w sobie kilka przykładowych lokalizacji. Możliwe jest dzięki niemu nie tylko uruchamianie programów, ale także folderów z systemową zawartością, na przykład Moich Dokumentów. Warto zwrócić uwagę na preferencje, z poziomu których edytować można ustawienia poszczególnych jej elementów. Z jednej strony program umożliwia dość szczegółową personalizację, jednak z drugiej sam interfejs ustawień mógłby być nieco bardziej czytelny, ponieważ jak na dzisiejsze standardy tworzenia aplikacji, jest mało atrakcyjny i sprawia wrażenie przeładowanego opcjami.

Podczas działania aplikacja charakteryzuje się dużą szybkością i sprawnym przełączaniem opcji. Do wad można natomiast zaliczyć czas uruchamiania się programu, który nawet w przypadku "czystej" aplikacji (pierwsze uruchomienia) wynosić może nawet kilka sekund. LaunchBar Commander wart jest przetestowania przez wszystkich użytkowników poszukujących wygodnego widżetu ułatwiającego codzienną pracę z ulubionymi aplikacjami na komputerze.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
LaunchBar Commander PortableLaunchBar Commander Portable 1.160.02
Wersja stabilna
2.93 MB | 2020-05-14
przejdź Wersja instalacyjna LaunchBar Commander

Ilość pobrań: 205 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
LaunchBar Commander Portable