w
googluj

Icecream Slideshow Maker 4.06


Icecream Slideshow Maker to przyjazna w obsłudze aplikacja pozwalająca szybko stworzyć prosty pokaz slajdów ze zdjęć, który następnie może zostać zapisany w formacie MKV w rozdzielczości sięgającej fullHD (1920x1080 pikseli). Do tworzonego filmu może zostać dołączona ścieżka dźwiękowa, a przejścia pomiędzy kolejnymi fotografiami wybrane z listy kilkudziesięciu propozycji.

Obsługa programu jest intuicyjna i nie różni się wiele od innych programów tego samego producenta. Wygląd bazujący na schematach Modern UI (mimo, iż mamy do czynienia z aplikacją desktopową) przykuwa oko, a swoim minimalizmem zwiększa czytelność wszystkich opcji. Aby stworzyć nowy pokaz slajdów wystarczy wskazać programowi pliki, które mają w nim zostać użyte, a te zostaną automatycznie dodane do listy zajmującej większość głównego okna programu. Z jej poziomu ustawimy przejścia pomiędzy zdjęciami oraz dodatkowe efekty (opóźnienia, a także opcje przycinania i dopasowania fotografii do rozdzielczości pokazu).

Przejścia pomiędzy kolejnymi ujęciami mogą być ustawione grupowo z poziomu ustawień aplikacji lub niezależnie dla każdego zdjęcia. W preferencjach programu ustalimy także rozdzielczość pokazu oraz zdefiniujemy ścieżkę, w której zostaną zapisane pliki wynikowe. W razie potrzeby program umożliwia wyświetlenie historii stworzonych przy jego pomocy pokazów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Icecream Slideshow MakerIcecream Slideshow Maker 4.06
Wersja stabilna
20.7 MB | 2021-05-21

Ilość pobrań: 1070 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Icecream Slideshow Maker
avatararrow
~akiz | 2015.01.10 00:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Witam
Fajny program do nagrywania fotek w formacie AVI
Choć długo to trwa ( w zależności od wyboru rozdzielczości ) to efekt końcowy jest zadowalający :)

Język Polski można zmienić w ustawieniach.
Icecream Slideshow Maker 1.1