w
googluj

muvee Reveal 12


muvee Reveal – niewielki, interesujący program do tworzenia pokazów slajdów lub filmów, które generowane są automatycznie, zgodnie z wybranym stylem prezentacji. Aplikacja samodzielnie dobiera przejścia między kolejnymi obrazkami lub klipami oraz pobiera odpowiednią muzykę, tak, by wpasować się w zadany styl wybrany przez użytkownika z listy dostępnych propozycji. W samej aplikacji jest ich kilka, wiele natomiast można pobrać z oficjalnego źródła z Sieci. Większość stylów jest jednak płatna (naszym zdaniem producent liczy sobie za nie sporo – w chwili tworzenia niniejszej recenzji, koszt jednego dodatkowego stylu waha się pomiędzy 8, a 15 dolarami).

Obsługa programu jest natomiast bardzo prosta i docenić ją powinny w szczególności osoby początkujące. Wszystkie kroki są opisane, dzięki czemu dosłownie w kilku kliknięciach myszą jesteśmy w stanie stworzyć interesujący pokaz. Co istotne, o ile czujemy się na siłach, równie łatwo dotrzeć do bardziej zaawansowanych ustawień tworzonego filmu i zmienić preferencje danego stylu, czy też działania całej aplikacji. Warto dodać, iż podczas importowania danych wejściowych (zdjęć i klipów wideo), można to zrobić bezpośrednio z dysku komputera czy zewnętrznej pamięci, ale również przechwycić obraz z kamery, o ile nasz sprzęt na to pozwala.

Zapisywanie filmu (zgodnie z ograniczeniami wynikającymi z testowej licencji – szczegóły poniżej), odbywa się w standardowy sposób, jednak poprzedzone jest opcją graficznego wyboru miejsca docelowego, gdzie będziemy chcieli odtwarzać nagranie, np. serwis internetowy, telefon komórkowy czy też telewizor. Wybranie jednego z dostępnych urządzeń i serwisów automatycznie zoptymalizuje ustawienia rozdzielczości, formatu i jakości, które w niewielkim zakresie można również edytować samodzielnie. Aplikacja warta jest przetestowania, choć faktyczną przydatność zyska dopiero po zakupieniu pełnej licencji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania. Dodatkowo nie obsługuje kodeka AC3, a zapisywane filmy mogą mieć maksymalnie 60 sekund długości.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
muvee Revealmuvee Reveal 12
Wersja stabilna
127.52 MB | 2016-06-06

Ilość pobrań: 231 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
muvee Reveal