w
googluj

Arclab Thumb Studio 2.13


Arclab Thumb Studio to rozbudowany program do tworzenia internetowych galerii obrazów przy użyciu graficznego kreatora. Aplikacja maksymalnie ułatwia proces ustawiania wszystkich parametrów galerii, sprawiając, iż nie jest do tego potrzebna żadna wiedza programistyczna. Prócz możliwości wyświetlania stworzonej galerii po zapisaniu plików na serwerze, mamy oczywiście możliwość uruchomienia strony z poziomu komputera, dzięki czemu stworzony pokaz może być przydatny również na domowe potrzeby, kiedy chcemy wysłać bliskim ciekawie wyglądającą galerię zdjęć z wakacji.

Program oferuje rozbudowane funkcje oraz wygodną obsługę, która opiera się na kartach, pomiędzy którymi możemy się dowolnie przełączać, by rozpocząć ustawianie parametrów innego elementu galerii. Choć praktyczniej będzie skorzystać z kolejności, w jakiej karty są na początku wyświetlane, nie ma takiej konieczności i wybrane wcześniej parametry możemy w późniejszym czasie ponownie edytować. Trzymając się jednak zalecanej kolejności, w pierwszym kroku konieczne będzie wskazanie szablonu, z którego chcemy skorzystać. Odbywa się to poprzez przeglądanie propozycji znajdujących się w kilku katalogach (dostępne są dziesiątki ciekawych szablonów). Po kliknięciu dowolnego z nich, w prawej części ekranu wyświetlany jest jego podgląd.

Po wybraniu szablonu pozostaje już tylko wybrać dodatkowe parametry w kolejnych kartach, których edycja nie jest obowiązkowa (poza kartą odpowiedzialną za wskazanie zdjęć, z których chcemy stworzyć galerię). Najczęściej bowiem proponowane, domyślne ustawienia będą odpowiednie dla większości zastosowań. Kiedy wszystkie parametry są już ustawione, pozostaje nam tylko wygenerować pliki projektu, a następnie otworzyć je lub wysłać na serwer, by podziwiać w Internecie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Arclab Thumb StudioArclab Thumb Studio 2.13
Wersja stabilna
7 MB | 2015-01-26

Ilość pobrań: 314 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Arclab Thumb Studio