w
googluj

VISCOM Slideshow Creator 2.1


VISCOM Slideshow Creator to niewielkie, darmowe narzędzie, dzięki któremu utworzymy pokaz slajdów z podkładem muzycznym w kilku prostych krokach. Kolejnymi klatkami mogą być pojedynczo importowane zdjęcia lub całe foldery fotografii.

Obsługa aplikacji jest bardzo wygodna ze względu na zastosowanie przez producenta interfejsu z tak zwaną wstążką w miejscu paska narzędzi programu. Rozwiązanie to znane jest na przykład z pakietu Office firmy Microsoft, które po raz pierwszy zostało wprowadzone przy okazji premiery edycji 2007. Producent Slideshow Creatora nie kryje tego powiązania dając użytkownikowi do wyboru jeden z kilku tematów kolorystycznych programu, podobnie jak ma to miejsce w pakiecie biurowym producenta z Redmond.

Sam proces tworzenia pokazu slajdów jest podzielony na cztery kroki, dzięki czemu wiadomo, jak zrobić to efektywnie. Po wybraniu zdjęć, które będą składać się na pokaz, użytkownik może zdecydować o sposobie przejścia pomiędzy kolejnymi klatkami lub wybrać opcję losową, dzięki której kolejne zmiany będą automatycznie wybierane z listy. Trzeci etap to wybór nieobowiązkowego podkładu dźwiękowego, który będzie odtwarzany w tle podczas pokazu. Po zaimportowaniu odpowiedniej piosenki do programu program umożliwia jej próbne odsłuchanie.

Ostatni krok tworzenia pokazu slajdów to eksport utworzonego filmu do jednego z kilkunastu formatów. Wśród nich znajdą się odpowiednie, umożliwiające zarówno wygodne odtwarzanie filmu na komputerze, jak również w serwisie YouTube czy na urządzeniach mobilnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
VISCOM Slideshow CreatorVISCOM Slideshow Creator 2.1
Wersja stabilna
15.07 MB | 2014-02-14

Ilość pobrań: 877 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
VISCOM Slideshow Creator