w
googluj

Cofeshow 0.9


Cofeshow to program do szybkiego tworzenia atrakcyjnych pokazów slajdów (zdjęć) z podkładem muzycznym i dodatkowymi informacjami tekstowymi. Cechuje się bardzo prostą obsługą, przyjemnym interfejsem, szybkim działaniem i ciekawymi motywami, z których korzystamy podczas tworzenia filmu z pokazem. Zapisywany jest do formatu MP4, a rozdzielczością może być HD lub FullHD. Mimo stosunkowo sporego rozmiarem instalatora oraz świetnych efektów końcowych, program jest propozycją dla raczej niewymagających użytkowników, ponieważ w zasadzie nie oferuje żądnych opcji konfiguracyjnych czy edycyjnych, a w całym procesie tworzenia pokazu położono nacisk na maksymalne jego uproszczenie i automatyzację działania.

Aby stworzyć nowy pokaz, w pierwszym kroku konieczne jest wybranie szablonu, według którego zostanie on utworzony. Do dyspozycji mamy kilka tematycznych propozycji, których bazy, w chwili tworzenia tego tekstu, nie można rozszerzyć o dodatkowe pozycje. Wybór jednej z opcji nie jest jeszcze jednoznaczny z rozpoczęciem tworzenia pokazu; możemy na tym etapie zobaczyć przykładowy film z jego wykorzystaniem. Kiedy szablon zostanie już wybrany, kolejnym krokiem będzie wskazanie pliku muzycznego, który stanowić będzie podkład dla naszego pokazu (krok ten nie jest wymagany i można go pominąć). Następny etap to dodanie odpowiednich zdjęć i ustalenie ich kolejności w filmie. Praktycznym rozwiązaniem jest możliwość zaimportowania przy jednej operacji całych folderów, a nie tylko pojedynczych plików, co znacznie przyśpiesza pracę, jeśli wcześniej wybraliśmy we własnym zakresie odpowiednie fotografie i przygotowaliśmy je w osobnym katalogu. Ustawienia rozdzielczości i ścieżki zapisu dostępne są z poziomu menu na górnym pasku aplikacji.

Ostatnim etapem jest już jedynie potwierdzenie wszelkich ustawień. Program przystępuje do pracy, której postęp możemy na bieżąco śledzić nie tylko odczytem z procentowego paska, ale również miniaturą sugerującą aktualny etap renderowania. Ze względu na dostępne wysokie rozdzielczości pracy, czas tworzenia filmu nie jest szczególnie krótki. Na wydajność pracy aplikacji ma wpływ przede wszystkim szybkość procesora komputera.

Uwaga!
Na każdym filmie na końcu pojawia się krótka informacja o producencie programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (6 głosów)

Strefa Download programu
CofeshowCofeshow 0.9
Wersja stabilna
252.48 MB | 2014-12-04

Ilość pobrań: 821 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Cofeshow