w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 423
Wszystkich postów: 938540
Wszystkich tematów: 138741

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni
pl

Alternate Pic View EXESlide 2.230


Alternate Pic View EXESlide to bezpłatny i niewielki program, którego zadaniem jest przede wszystkim tworzenie plików wykonywalnych EXE, zawierających pokazy slajdów, lub animacji w formacie GIF.
Tworzenie pokazu slajdów w programie jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest stworzenie listy obrazów, jakie mają wejść w skład prezentacji. Można to zrobić wygodnie, przeciągając poszczególne pliki nad obszar roboczy, lub dodać je z całym folderem, w którym są przechowywane – wówczas jednak, o ile nie są odpowiednio ponumerowane, ich kolejność może nie zostać zachowana.

Oprócz formatu EXE, aplikacja Alternate Pic View EXESlide umożliwia eksport do formatów SCR (w którym przechowywane są wygaszacze ekranu), GIF, oraz AVI. Co ciekawe, możliwe jest również zapisanie naszej pracy jako pliku SWF, czyli apletu Flash gotowego do zamieszczenia na stronie internetowej.

Niestety, prostota obsługi pociąga za sobą prostotę wykonania. Do tworzonych w Alternate Pic View EXESlide prezentacji nie można dodawać napisów, efektów ani przejść, przez co produkt finalny naszej pracy wygląda raczej prymitywnie. Sytuację ratuje możliwość dodania do niego podkładu dźwiękowego w formie pliku MP3 lub WAV i ustalenia czasu, przez jaki poszczególne slajdy będą wyświetlane.

Polecamy program Alternate Pic View EXESlide wszystkim osobom, które często uruchamiają pokazy slajdów w różnych miejscach i nie chcą polegać na oprogramowaniu zainstalowanym na nieznanym sprzęcie. Aplikacja przyda się również twórcom GIFów, wygaszaczy ekranu oraz krótkich klipów filmowych.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa programu ustawiana jest automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Alternate Pic View EXESlideAlternate Pic View EXESlide 2.230
Wersja stabilna
3.41 MB | 2023-05-07

Ilość pobrań: 911 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Alternate Pic View EXESlide
avatararrow
Dareks67 | 2018.09.21 21:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jakość konwersji fatalna. Szkoda czasu na ten złom.
Alternate Pic View EXESlide 2.150
avatararrow
Dareks67 | 2018.09.21 21:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jakość konwersji fatalna. Szkoda czasu na ten złom.
Alternate Pic View EXESlide 2.150