w
googluj

MAGIX Photostory Deluxe 2021 20.0.1.52


MAGIX Photostory to rozbudowany program do tworzenia profesjonalnych prezentacji ze zdjęć i filmów z podkładem muzycznym i mnóstwem efektów. Obsługiwane są najnowsze standardy zapisu, w tym rozdzielczość 4K (UltraHD) oraz tryby 3D. W program wbudowanych zostało ponad 300 efektów i przejść oraz 850 próbek dźwiękowych, które można wykorzystać jako podkład. Taka baza elementów, z których możemy korzystać podczas tworzenia swoich pokazów sprawi, iż prezentacje będą nie tylko ciekawe same z siebie, ale również niepowtarzalne, dzięki niezliczonym kombinacjom wielu ustawień.

Choć aplikacja jest bardzo rozbudowanym narzędziem, jej obsługa jest naprawdę prosta, dzięki zachowaniu ogólnej prostoty interfejsu. Wykorzystano tu dość klasyczny, dla tego typu programów, układ trzech głównych okien obszaru roboczego, spośród których jeden stanowi główny podgląd tworzonego materiału, kolejny służy do wyboru wszelkich opcji, a ostatni może zamiennie wyświetlać oś czasu lub podgląd wszystkich wykorzystanych w materiale fotografii i filmów. W przypadku dokładania do prezentacji efektów, użytkownik ma możliwość skorzystania ze wspomnianego wcześniej okna opcji, ale te same możliwości znajdziemy również na rozwijanych paskach narzędzi u góry ekranu (korzystać więc można z tego rozwiązania, które jest dla nas wygodniejsze).

Prócz możliwości tworzenia pokazów i ich eksportu na dysk twardy komputera, znajdziemy tu także możliwość bezpośredniego nagrywania materiału na płytę (DVD lub Blu-Ray), co poprzedzone jest wygodnym w obsłudze kreatorem podstawowego menu płyty. Dzięki temu będziemy mogli z powodzeniem uruchomić ją w domowym odtwarzaczu przy telewizorze. Dostępne są także tryby bezpośredniego publikowania materiału w Internecie.

Uwaga!
• Link do pobrania prowadzi do instalatora, który podczas pracy pobiera dodatkowe 900 MB plików niezbędnych do działania programu.
• Warto zwrócić uwagę na automatycznie zaznaczone zgody na instalację innych programów w kreatorze. Jeśli chcemy tego uniknąć, należy odznaczyć odpowiednie opcje na etapie instalacji.

Ograniczenia!
• Standardowo edycja trial jest ograniczona czasowo do 7 dni działania, jednak poprzez darmową rejestrację na stronie producenta, jej okres można przedłużyć do 30 dni.
• Dodatkowym ograniczeniem testowej wersji jest maksymalny czas materiału wyjściowego (eksportowanego pliku, nagrania wypalonego na płycie), który wynosi 3 minuty.

Wymagania!
• Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.
• Sama aplikacja ma dosyć wysokie wymagania sprzętowe (zalecany jest czterordzeniowy procesor taktowany zegarem co najmniej 2.8GHz oraz 4GB RAM), jednak biorąc pod uwagę możliwości programu, są one uzasadnione.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
MAGIX Photostory DeluxeMAGIX Photostory Deluxe 2021 20.0.1.52
Wersja stabilna
6.02 MB | 2020-10-01

Ilość pobrań: 432 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
MAGIX Photostory Deluxe