w
googluj

SlideDog 1.9.13


SlideDog to program umożliwiający tworzenie komputerowych prezentacji, którego główną cechą jest możliwość obsługi wielu dokumentów i mediów w obrębie jednej prezentacji, niezależnie od ich formatów. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zaprezentowania kilku dokumentów bez konieczności opuszczania pokazu slajdów, celem wyświetlenia innego pliku - SlideDog zrobi to automatycznie.

Sam proces tworzenia prezentacji jest bardzo prosty i intuicyjny. Sprowadza się do zaimportowania do programu odpowiednich dokumentów, z których składać się będzie pokaz. Następnie możliwe są ustawienia wielu parametrów pokazu, w tym na przykład zachowania się prezentacji, jeśli korzystamy z wielomonitorowych rozwiązań. Oczywiście tworzony projekt można w każdej chwili wyświetlić symulując właściwy pokaz. Przy pierwszym jego uruchomieniu program podpowie, jakimi klawiszami można go kontrolować, zmieniając na przykład kolejne slajdy.

Jako dużą zaletę programu należy uznać sekcję pomocy, która zrealizowana została w formie tutoriali wideo z komentarzem, a dostępna jest bezpośrednio z odpowiedniego menu SlideDoga. Film prezentujący możliwości całego programu dostępny jest na stronie internetowej producenta, dzięki czemu użytkownik może zaznajomić się z oprogramowaniem jeszcze przed jego pobraniem i instalacją.

Program należy uznać za wszechstronne rozwiązanie, ponieważ producent udostępnia możliwość zdalnej kontroli prezentacji, nie tylko przez przeglądarkę, ale również przez aplikacje mobilne swojego programu.

Uwaga!
Bezpośrednio w programie możliwe jest uruchomienie 15 minutowej edycji trial wersji Pro.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SlideDogSlideDog 1.9.13
Wersja stabilna
0.6 MB | 2018-08-28

Ilość pobrań: 234 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SlideDog