w
googluj

PhotoLapse 3.0


PhotoLapse to prosty w obsłudze program, dzięki któremu kilka fotografii złączymy w film. W założeniu program powstał do tworzenia nagrań ze zdjęć seryjnych, po złożeniu których otrzymamy animację poklatkową, czyli wrażenie poruszających się obiektów, mimo, iż powstały film nie składa się z wystarczającej liczby ramek, by wyświetlany był płynnie w standardowym tempie.

Aplikacja jednak może być równie dobrze użyta do generowania swego rodzaju prostych pokazów slajdów ze zdjęć bądź jako suplement większego edytora filmów, dzięki któremu stworzymy szybko przemieniające się zdjęcia z danej tematyki, co możemy później wykorzystać w prezentacjach czy innych tworzony filmach, np. klipach wideo czy teledyskach.

Sam w sobie jednak, program nie oferuje zaskakująco wielu funkcji; po prostu dobrze spełnia swoje zadanie tworząc proste animacje z zaczerpniętych z folderu zdjęć. Film wynikowy może być zapisany na kilka sposobów (dostępnych jest 6 opcji, w tym rozmiar oryginalny zdjęć, które stworzą nagranie). Możemy również wybrać kolejność zapisu fotografii do nagrania oraz ilość klatek na sekundę. Przed wygenerowaniem filmu zostaniemy poproszeni o podanie lokalizacji zapisu oraz nazwy klipu, następny krok to już automatyka programu, która odpowiednio łączy klatki w jeden film.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PhotoLapsePhotoLapse 3.0
Wersja stabilna
0.15 MB | 2014-06-13

Ilość pobrań: 700 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
PhotoLapse