w
googluj

Movavi Slideshow Creator 2.0.1


Movavi Slideshow Creator to nowoczesny program do tworzenia raczej prostych pokazów składających się ze zdjęć oraz filmów. Oferuje kilkanaście ciekawych przejść, możliwość wybrania podkładu dźwiękowego oraz przyjazną obsługę, dzięki której proces edycji całego klipu nie jest męczący, a efekty można szybko zaobserwować. Nie bez znaczenia jest też tutaj wyjątkowo atrakcyjny interfejs, utrzymany w ciemnej kolorystyce, który zachęca do korzystania z aplikacji również początkujących użytkowników. Poszczególne elementy obsługi są nie tylko opisane tekstowo, ale również graficznie, dzięki czemu ewentualna bariera językowa (aplikacja nie oferuje spolszczonego interfejsu), nie powinna być aż takim problemem.

Aby stworzyć nowy projekt, w pierwszej kolejności należy wskazać aplikacji pliki wejściowe, które chcemy edytować. Mogą to być zarówno filmy, jak i fotografie: obsługiwanych jest kilkadziesiąt formatów wejściowych, w tym m.in. BMP, DPX, GIF, JPEG, JP2, JLS, PGM oraz PNG dla zdjęć oraz m.in. MPG, WMV, MPEG, MPE, M1V, MOD, TOD, M4 dla filmów. Spora jest również lista formatów wejściowych dla ścieżek audio, gdzie prócz popularnego MP3 oraz WMA, znajdziemy także bezstratne formaty audio, np. FLAC oraz WAV.

Edytowanie poszczególnych etapów pokazu sprowadza się do poruszania osią czasu, na której zaznaczamy interesujące nas momenty przejść oraz ścieżkę dźwiękową. Możliwe jest także wprowadzanie dodatkowych korekt barwnych (dotyczących jednocześnie całego klipu), korzystając z menu ustawień.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania. Dodatkowo na plikach wynikowych umieszczany jest znak wodny z informacją o wersji testowej, a pliki audio zapisywane są jedynie do połowy swojej długości. W praktyce więc aplikacja w wersji darmowej ma czysto testowy charakter.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Movavi Slideshow CreatorMovavi Slideshow Creator 2.0.1
Wersja stabilna
59.69 MB | 2016-07-02

Ilość pobrań: 213 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Movavi Slideshow Creator