w
googluj

PhotoFilmStrip 3.7.0


PhotoFilmStrip to program, który pozwala utworzyć film, będący pokazem slajdów zdjęć, z nadaniem im efektów powiększania i przesuwania. Ten sposób prezentacji szerzej znany jest jako "Ken Burns Effect", który wziął swoją nazwę od nazwiska reżysera, który często wykorzystywał go podczas prezentacji swoich prac.

Obsługa programu jest intuicyjna, dzięki interfejsowi, który podzielony jest na kilka wygodnych części. W dolnym fragmencie widoczna jest oś czasu prezentująca kolejne fotografie, które zaimportowaliśmy do aplikacji, celem stworzenia z nich pokazu slajdów. Górna połowa okna programu to pola, w których prezentowana jest początkowa i końcowa klatka danej fotografii. Za pomocą myszki możliwe jest dowolne przemieszczanie kadrowania tak, aby uzyskany podczas odtwarzania filmu efekt powiększania i przesuwania, pokrył się z naszymi oczekiwaniami. Program na bieżąco pokazuje obecne wymiary zaznaczonych fragmentów, dzięki czemu możemy się zorientować, czy wybrane powiększenie nie przekroczy rozdzielczości zdjęcia, a przez to finalny materiał przestanie być wyraźny.

Do każdego tworzonego filmu możliwe jest dogranie ścieżki dźwiękowej oraz ustawienie czasu, ile ma trwać cały pokaz. Skończony projekt wyrenderować można do kilku formatów przeznaczonych do różnych zastosowań. Wśród dostępnych możliwości znajdziemy na przykład format fullHD, dzięki czemu wygenerowany pokaz będzie się świetnie prezentował na przykład na telewizorze w salonie, podczas prezentacji zdjęć rodzinie i znajomym.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
PhotoFilmStripPhotoFilmStrip 3.7.0
Wersja stabilna 32-bitowa
46.17 MB | 2019-07-13
PhotoFilmStrip 3.7.0
Wersja stabilna 64-bitowa
50.3 MB | 2019-07-13

Ilość pobrań: 1970 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
PhotoFilmStrip