w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 226
Wszystkich postów: 904665
Wszystkich tematów: 127658

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7095 dni

UXTheme Multi-Patcher 15.0


Od momentu wydania Windowsa XP, w internecie zaczęły pojawiać się niezliczone style (kompozycje, skórki), zmieniające wygląd systemu i poprawiające wizualne wrażenia użytkownika podczas korzystania z niego. Jednakże Microsoft patrzył na tego typu praktyki raczej niechętnym okiem i uniemożliwił stosowanie tego typu modyfikacji.

UXTheme Multi-Patcher to sprytne narzędzie, pomagające użytkownikowi obejść ograniczenia nałożone na system przez giganta z Redmont i zainstalować nowe motywy graficzne. Choć brzmi to skomplikowanie i od razu przywołuje myśli o grzebaniu w plikach konfiguracyjnych systemu, obsługa aplikacji jest banalna i w gruncie rzeczy streszcza się do dwóch kliknięć myszką – jednego w przycisk „Patch”, rozpoczynającego proces modyfikowania silnika odpowiedzialnego za powłokę graficzną systemu, i drugiego w przycisk „OK” pod potwierdzeniem zakończenia tej kilkusekundowej operacji.

Od tego momentu możemy już pobierać i używać modyfikacji wizualnych, udostępnianych przez ich twórców na stronach takich jak GUImods.com i innych. Rzecz jasna należy robić to odpowiedzialnie i unikać modyfikacji, które wydadzą się nam podejrzane. Dobrą praktyką, jak zwykle, jest utworzenie punktu przywracania systemu – być może jeszcze nawet przed uruchomieniem UXTheme Multi-Patchera.

Zastosowanie programu UXTheme Multi-Patcher to najszybszy z możliwych sposobów na odblokowanie możliwości kompletnej modyfikacji wyglądu systemu i cieszenie się nowym wyglądem wysłużonego Windowsa.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
UXTheme Multi-PatcherUXTheme Multi-Patcher 15.0
Wersja stabilna
8.19 MB | 2016-09-26

Ilość pobrań: 2445 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
UXTheme Multi-Patcher