w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 212
Wszystkich postów: 904665
Wszystkich tematów: 127658

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7095 dni

AutoSizer 1.71


AutoSizer to program przeznaczony do automatycznego ustalania rozmiarów i pozycji okien należących do dowolnych aplikacji. Narzędzie zapamiętuje, czy okno danego programu ma być prezentowane na wierzchu innych okien, wyświetlać się jako zmaksymalizowane lub zminimalizowane, zostać automatycznie przywrócone, a także przyjąć określone wymiary i położenie (w tym na środku ekranu). Aplikacja może działać w środowisku wielo-monitorowym, także z uwzględnieniem różnych rozdzielczości. AutoSizer rozpoznaje okna programów poprzez ich klasy lub tytuły. Narzędzie wyświetla listę aktualnie otwartych okien i pozwala na ustalenie sposobu ich prezentacji poprzez przycisk AutoSize. Skonfigurowane okna są odnotowywane w kolejnej liście, w każdej chwili można edytować ich ustawienia, dostępna jest również opcja importu listy konfiguracyjnej z pliku DAT.

W opcjach programu wybierzemy skrót klawiaturowy odpowiedzialny za zastosowanie ustawień wprowadzonych dla okien, zdecydujemy o automatycznym wyświetlaniu okien jako aktywnych, ustalimy, czy ma być odgrywany dźwięk przy zmianie ich rozmiarów i położenia, włączymy tworzenie logu oraz sprawdzanie aktualizacji, a także dodamy aplikację do autostartu Windows. Możliwe jest również zdecydowanie o wyświetlaniu okna AutoSizer na wierzchu okien pozostałych programów oraz kontrolowanie minimalizacji okna narzędzia do ikonki w obszarze powiadomień Windows - wówczas aplikacja działa w tle i nadal możemy korzystać z jej najistotniejszych funkcji.

AutoSizer posiada typowo użytkowy interfejs graficzny. Obsługa nie powinna przysporzyć większych trudności osobom mniej zaawansowanym informatycznie, chociaż ręczna modyfikacja klas okien wymaga już odpowiedniego poziomu wiedzy. Producent nie udostępnia żadnych szczegółowych instrukcji ani pliku pomocy, głównie ze względu na w miarę prostą obsługę programu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AutoSizerAutoSizer 1.71
Wersja stabilna
0.27 MB | 2014-01-01

Ilość pobrań: 1947 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 30

Komentarze (0)
AutoSizer