w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 237
Wszystkich postów: 904665
Wszystkich tematów: 127658

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7095 dni

8oot Logo Changer 1.2.09


Wielu użytkowników lubi personalizować wygląd swojego systemu, zmieniając niemal wszystko, co się da: od tapety na pulpicie i rozmiarów ikon do wyglądu kursora. Jednak opcje dostępne osobom, które chcą iść jeszcze dalej, są dość ograniczone, przynajmniej z poziomu samego systemu.

8oot Logo Changer to aplikacja skierowana do takich właśnie użytkowników. Jej działanie polega na zmianie domyślnego loga i planszy systemu Windows 8, widocznych przy starcie systemu, na własną grafikę.

Obsługa programu 8oot Logo Changer jest szybka i raczej nieskomplikowana. Obraz, który ma być wyświetlany przy starcie systemu, wybieramy za pomocą eksploratora lub przeciągamy go i upuszczamy nad obszar roboczy aplikacji. Można go następnie przyciąć w pożądany sposób. Obsługiwane formaty to PNG, JPEG, BMP, TICC, ICO, EMF i WMF, a także animowany format GIF. Bitmapy, których docelowo użyje system, generowane są przyciskiem „>”.

Kolejnym krokiem jest użycie przycisku „Generate bootres.dll”, któory wygeneruje odpowiedni plik, zawierający naszą grafikę i zastąpi dotychczasowy plik bootres.dll (warto zatem utworzyć jego kopię zapasową). Przed zakończeniem całego procesu możliwe jest także obejrzenie podglądu samego loga bądź całego ekranu rozruchowego.

Program 8oot Logo Changer powinien zadowolić wszystkich użytkowników, którzy od samego uruchomienia komputera chcą poczuć, że są u siebie i że panują nad każdym aspektem wyglądu systemu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (7 głosów)

Strefa Download programu
8oot Logo Changer8oot Logo Changer 1.2.09
Wersja stabilna
3.34 MB | 2013-12-12

Ilość pobrań: 2393 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
8oot Logo Changer