w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 237
Wszystkich postów: 904665
Wszystkich tematów: 127658

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7095 dni
pl

IconRestorer Free 1.0.8.1 SR 1


IconRestorer Free to sprytny i bezpłatny program, służący do zapisywania i wczytywania układu ikon z pulpitu systemu Windows. Aplikacja szczególnie przyda się użytkownikom, którzy często zmieniają rozdzielczość ekranu, używają więcej niż jednego monitora lub doświadczają problemów związanych z uruchamianiem komputera w trybie awaryjnym.

Działanie i obsługa programu są nieskomplikowane. W obrębie menu „Akcje” zapisujemy aktualny układ pulpitu (możemy dodać do niego notatkę) oraz przywracamy układ ostatnio zapisany; możliwe jest tam również wyświetlenie listy obiektów znajdujących się na pulpicie.

Z kolei w menu „Zapisane stany” wyświetlane są - w formie listy - wszystkie zapisane w programie układy ikon. Dostępny jest również zminiaturyzowany podgląd każdego z nich, a także takie funkcje, jak zmiana nazwy, usuwanie oraz import i eksport poszczególnych projektów.

Co więcej, w programie znajdziemy także informacje o aktualnej konfiguracji systemu i rozdzielczości, w jakiej pracuje ekran; szybki podgląd tej ostatniej informacji jest przydatny podczas zapisywania układów ikon. W opcjach programu znajdziemy również funkcje umożliwiające zapisywanie tapety wraz z układem ikon, a także ładowanie ostatniego układu pulpitu przy samym starcie systemu oraz automatyczne przywracanie go po zmianie rozdzielczości ekranu i zapisywanie przy wyłączaniu komputera.

IconRestorer Free znakomicie wywiązuje się z roli niewielkiego narzędzia do zapisywania i wczytywania układów ikon na monitorze, a jego niskie zużycie zasobów systemowych sprawia, że uruchomiony w tle jest praktycznie niewidoczny podczas codziennej pracy.

Ograniczenia!
Wersja Free pozwala na zapisanie maksymalnie dwóch układów ikon. W wersji dla osób, które wsparły projekt finansowo, dostępna jest także funkcja autozapisu.

Spolszczenie!
Polską wersję językową wybieramy przy pierwszym uruchomieniu programau.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (5 głosów)

Strefa Download programu
IconRestorerIconRestorer Free 1.0.8.1 SR 1
Wersja stabilna
2.77 MB | 2014-04-04

Ilość pobrań: 805 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
IconRestorer