w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 256
Wszystkich postów: 904488
Wszystkich tematów: 127577

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6719 dni

AeroBlend 1.8 SR 2


AeroBlend to niewielkie narzędzie do upiększania systemu Windows. Aplikacja jest przeznaczona dla osób używających interfejsu Aero - pozwala na płynne zmienianie kolorystyki środowiska roboczego w taki sposób, by była ona dostosowana do aktualnie ustawionej tapety, ikony aktywnej aplikacji bądź zawartości widocznych na wierzchu okien. Silnik AeroBlend oblicza średnią ze wszystkich barw, co gwarantuje w większości przypadków bardzo dobre rezultaty. Narzędzie będzie szczególnie przydatne dla użytkowników korzystających z funkcji pokazu slajdów lub dedykowanego oprogramowania do automatycznego zmieniania tła pulpitu.

Program po uruchomieniu minimalizuje się do zasobnika systemowego (obszar obok zegara). Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na widoczną tam ikonę wyświetlone zostanie menu kontekstowe, dzięki któremu możemy włączyć/wyłączyć zmiany wprowadzone przez aplikację jak również otworzyć okno ustawień. Pozwala ono na wybranie jednego z trzech trybów działania programu. Oprócz tego możemy dostosować do własnych potrzeb poziom intensywności koloru (skala wartości od 1 do 255) oraz aktywować animacje, wyświetlane w postaci płynnego przejścia pomiędzy starą i nową barwą.

AeroBlend jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Produkt może być wykorzystywany w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) jak i komercyjnych (na przykład w firmie).

Wymagania!
Program działa wyłącznie w systemie Windows 7 z ustawioną powłoką Aero.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
AeroBlendAeroBlend 1.8 SR 2
Wersja stabilna
0.52 MB | 2017-01-29

Ilość pobrań: 251 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
AeroBlend
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.25 12:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Działa. Całego systemu na maksa od góry do dołu nie przekoloruje, ale podstawowe paski okien zmieniają kolor. Warto wypróbować pobieranie koloru z tapety, możemy dokładniej określić, jakiego koloru nam potrzeba.
AeroBlend 1.8 SR 2
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.25 12:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do wypróbowania.
AeroBlend 1.8 SR 2