w
googluj
pl

Dopamine 2.0.6


Dopamine to bardzo funkcjonalny, a zarazem ciekawy wizualnie odtwarzacz muzyczny, obsługujący bez problemu pliki w formatach WAV, MP3, OGG VORBIS, FLAC, WMA oraz M4A/AAC. Bazuje na wyglądzie, który znany jest głównie z mobilnych odmian systemu Windows z interfejsem Modern. Zachowuje dzięki temu bardzo wygodny dostęp do wszystkich opcji oraz ogólny minimalizm. W połączeniu z dostępnymi w aplikacjami dodatkowymi ustawieniami kolorystyki, tworzy to wyjątkowo atrakcyjną dla oka propozycję odtwarzacza.

W aplikacji znajdziemy większość narzędzi, których moglibyśmy wymagać od dobrego odtwarzacza muzycznego. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim świetny eksplorator plików, który umożliwia wyszukiwanie muzyki ze względu na tagi ID3. Każdy z widoków został stworzony z dobrym smakiem, maksymalnie wykorzystując przestrzeń na ekranie, by wyświetlić jak najwięcej informacji. Można tu jedynie przyczepić się do czasu importowania wybranego folderu do kolekcji muzycznej (jest on stosunkowo długi) oraz do nielicznych przypadków nieuzasadnionego rozdzielenia niektórych albumów pomiędzy kilka pozycji, w których nie zawsze poprawnie ładował się widok okładki płyty. Są to jednak drobiazgi, z które z pewnością zostaną jeszcze dopracowane; w chwili pisania niniejszej recenzji, aplikacja pozostaje dostępna jedynie w wersji rozwojowej.

Mimo wczesnego etapu rozwoju programu, znalazło się już w nim całkiem sporo ustawień konfiguracyjnych. Przy ich pomocy będziemy mogli między innymi skonfigurować zachowanie aplikacji w połączeniu ze skrótami klawiaturowymi (na przykład do zmiany poziomu głośności), jak również wybrać kilka opcji dotyczących sposobu minimalizacji okna do paska systemowego.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5.1 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
DopamineDopamine 2.0.6
Wersja stabilna
33.6 MB | 2021-04-03

Ilość pobrań: 499 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Dopamine
avatararrow
magido | 2021.04.03 16:06
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.bzykanki.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Maggda-x napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Dopamine 2.0.6