w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 122
Wszystkich postów: 904518
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6760 dni

Miam Player 0.7.3


Miam Player to odtwarzacz muzyczny, który potrafi uruchomić pliki dźwiękowe zapisane między innymi w formacie MP3, M4A, FLAC, OGG, OGA, ASF, bądź APE. Cechuje się bardzo prostą obsługą, możliwością konfiguracji interfejsu pod kątem wizualnym, jak również dostępnością odtwarzacza w miniaturowej wersji, dzięki której nie będzie zajmować na ekranie zbyt wiele miejsca. Ponieważ aplikacja rozwijana jest w ramach licencji z otwartym kodem, nowych wersji zwiększających jej funkcjonalność można spodziewać się stosunkowo często, ale jednocześnie należy się liczyć ze zwiększonym ryzykiem niższej stabilności pracy programu.

Aby skorzystać z odtwarzacza, należy wpierw wskazać aplikacji, skąd ma czerpać utwory. Można w tym celu użyć typowego eksploratora lub wskazać programowi folder, w którym standardowo trzymamy muzykę; zostanie on przeskanowany, a jego zawartość będzie w przyszłości automatycznie aktualizowana. Utwory wyświetlane są po lewej stronie okna programu z podziałem na albumy i wykonawców. Dwukrotne kliknięcie dowolnego elementu dodaje go do aktualnie edytowanej listy odtwarzania, której możemy nazwać własną nazwę. Kolejne listy można tworzyć równolegle, dzięki możliwości pracy na kartach, co znacznie przyśpiesza ustalanie ulubionej kolejności odtwarzania piosenek na wielu listach odtwarzania.

Program wyposażono w wiele ustawień konfiguracyjnych. Znajdziemy wśród nich między innymi możliwość własnoręcznego definiowania skrótów klawiaturowych, dzięki którym można później efektywniej korzystać z programu. Dostępne są także opcje związane z wyglądem interfejsu (ustawienia kolorów, czcionek oraz zachowania niektórych funkcji).
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Miam PlayerMiam Player 0.7.3
Wersja stabilna
67.65 MB | 2015-08-13

Ilość pobrań: 124 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Miam Player
avatararrow
~MBach | 2014.12.02 13:35
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Hi,
Release 0.7.0 with experimental support for Deezer is out: http://miam-player.org/downloads/0.7.0/MiamPlayer-0.7.0.exe
Ciao ~
Miam Player 0.6.13