w
googluj
pl

VLC Skins Pack 1.0


VLC Skins Pack to oficjalna paczka skórek do programu VLC Media Player, dzięki pobraniu której zyskamy możliwość zmiany wyglądu naszego odtwarzacza multimediów. W chwili pisania tego tekstu, zestaw zawiera 120 unikalnych nakładek na program, jednak, jak gwarantuje producent, pakiet ten jest codziennie uzupełniany o aktualizacje i nowe pozycje. Pobranie jednego pliku umożliwia nam wygodne zmienianie skórek, bez konieczności ich osobnego pobierania ze strony producenta, co stanowi dużą oszczędność czasu dla osób, które lubią często zmieniać wygląd odtwarzacza.

Aby skorzystać z dowolnej z pobranych skórek, wystarczy rozpakować plik pobranego archiwum oraz zapamiętać jego lokalizację na dysku. Aktywowanie nowego wyglądu odtwarzacza odbywa się bezpośrednio z poziomu ustawień jego wyglądu. W odpowiednim oknie zaznaczamy opcję wyboru własnej skórki, a następnie podajemy ścieżkę do wybranego pliku z pobranego zestawu. Zapisanie zmian nie zaowocuje natychmiastowym efektem; konieczne będzie dodatkowo zrestartowanie odtwarzacza, dopiero wtedy uruchomiona zostanie nowa skórka.

Warto zwrócić uwagę, iż używanie dodatkowych skórek nie wpływa negatywnie na wymagania systemowe odtwarzacza oraz szybkość jego pracy. Może natomiast znacznie przyczynić się do wygody, z jaką pracuje się nam z programem, ale przede wszystkim do zwiększenia atrakcyjności interfejsu aplikacji, dzięki czemu będzie bardziej odpowiadać gustowi użytkownika. By sprawdzić, czy na stronie producenta nie pojawiły się nowe, dodatkowe skórki, wystarczy przejść na odpowiednią podstronę lub skorzystać z bezpośredniego hiperłącza, które znajdziemy w zakładce "Wygląd" w ustawieniach aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
VLC Skins PackVLC Skins Pack 1.0
Wersja stabilna
37 MB | 2014-11-17

Ilość pobrań: 1264 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 57

Komentarze (0)
VLC Skins Pack