w
googluj

SoundTurn Audio Converter 9.8.0


SoundTurn Audio Converter to konwerter formatów audio, który cechuje się szybką pracą i wygodnym wyborem formatu docelowego, co zostało zrealizowane przez czytelne ikony podpowiadające, na jakiego typu urządzeniach końcowych dany format będzie najlepiej odtwarzany. Zachęcający jest nowoczesny interfejs i czytelne informacje o edytowanych plikach muzycznych.

Aby skorzystać z programu, należy w pierwszym kroku zaimportować do niego utwory, których zmianą formatu chcemy się zająć. Można w tym celu, za pomocą wbudowanego kreatora zaznaczać kilka plików jednocześnie lub wykorzystać obsługę wygodnej metody "przeciągnij i upuść" (drag&drop). Kiedy lista piosenek do edycji jest już zapełniona, możemy przejść do kolejnego kroku konwersji, którym jest wybór ścieżki docelowej zapisu (domyślnie jest to lokalizacja proponowana przez program, inna, niż folder źródłowy, z którego czerpiemy utwory muzyczne). Na tym etapie wybieramy również format plików wynikowych, wybierając najpierw odpowiedni typ za pomocą kliknięć w czytelne ikony, a później dokonując odpowiedniej selekcji jakości pliku z rozwijanej listy.

Kolejny krok to już właściwy proces konwertowania, który przebiega szybko, informując użytkownika na bieżąco o postępie swojego działania. Okno postępu pozwala skorzystać z opcji odtworzenia dźwięku zakończenia procesu edycji oraz wyłączenia komputera, kiedy wszystkie piosenki zostaną już przekonwertowane.

Uwaga!
Instalator programu stara się zainstalować dodatkowe oprogramowanie reklamowe. Należy uważnie czytać kolejne akceptowane zgody, aby tego uniknąć.

Zakup pełnej licencji rozszerza możliwości programu o wyodrębnianie muzyki z plików filmowych (konwersja wideo na audio).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
SoundTurn Audio ConverterSoundTurn Audio Converter 9.8.0
Wersja stabilna
1.62 MB | 2017-10-06

Ilość pobrań: 106 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SoundTurn Audio Converter