w
googluj

Bigasoft Audio Converter 5.1.3.6446


Bigasoft Audio Converter to konwerter formatów plików muzycznych, który dodatkowo pozwala wyodrębniać ścieżkę audio z nagrań filmowych. Umożliwia przy tym dodatkowe funkcje związane z przycinaniem plików źródłowych oraz możliwością podglądu filmów z założonymi efektami, z czego możliwe jest wykonanie zrzutów ekranu do zdefiniowanego wcześniej folderu. Wśród obsługiwanych plików wejściowych audio znajdziemy formaty MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, WAV, OGG, AIFF, ALAC, FLAC oraz CAF, z kolei w przypadku nagrań wideo możemy liczyć na wsparcie między innymi kodowania AVI, MPEG, MP4, MPG, 3GP, DivX, Xvid, ASF, VOB, MKV, WMV oraz H.264.

Intersfejs programu jest atrakcyjny i kolorowy, przez co obsługa nie powinna być dla nikogo kłopotliwa. Aby przystąpić do konwersji audio (lub wyodrębniania dźwięku z nagrań wideo), wystarczy zaimportować dowolny plik, wybrać ustawienia dodatkowe (w tym format wynikowy) i włączyć proces konwersji. Za jednym razem edytowanych może być kilka utworów. Wygodnym rozwiązaniem jest ujednolicenie narzędzi importujących, dzięki czemu z poziomu tego samego okna możemy w tym samym czasie wybrać zarówno pliki muzyczne, jak i nagrania wideo.

Z poziomu menu "Help" możemy dostać się do pliku pomocy, który instalowany jest wraz z programem na komputerze. Jest to średniej długości dokument, który jest bogato ilustrowany zrzutami ekranu z aplikacji, dzięki czemu treści w nim zawarte są bardzo łatwo przyswajalne. Docenią to przede wszystkim początkujący użytkownicy, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z podobnym oprogramowaniem.

Ograniczenia!
Darmowa wersja testowa pozwala przekonwertować maksymalnie 5 pierwszych minut utworów dłuższych niż 5-minutowe lub maksymalnie połowę utworu, w przypadku, gdy wybrany plik jest krótszy niż 5 minut.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Bigasoft Audio ConverterBigasoft Audio Converter 5.1.3.6446
Wersja stabilna
16.45 MB | 2017-10-06

Ilość pobrań: 223 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Bigasoft Audio Converter