w
googluj

Leapic Audio Editor Free 4.0


Leapic Audio Editor Free – stosunkowo prosty, darmowy edytor plików dźwiękowych zapewniający obsługę większości najpopularniejszych formatów (m.in. MP3, WMA, WAV, OGG, VOX, RAW) oraz oferujący zbliżone możliwości nakładania efektów do np. Audacity, którego wydaje się być ciekawą w tym zakresie alternatywą. Może stać się przydatnym narzędziem choćby w rękach użytkownika chcącego samodzielnie „przyciąć” piosenkę by stworzyć z niej dzwonek w telefonie, amatora nagrywającego poprzez komputer swoje poczynania na instrumencie czy w pracy zawodowej, by zarejestrować komentarz do tworzonej prezentacji.

Korzystanie z programu na co dzień jest intuicyjne i pomimo braku polskiego tłumaczenia interfejsu, nie powinno być kłopotem dla osób w pewnym stopniu obeznanych z podobnym oprogramowaniem. Niewątpliwym atutem będzie tutaj znajomość choćby wspomnianego już Audacity – większość działań w opisywanej aplikacji wykonuje się analogicznie, a tyczy się to na przykład zaznaczania fragmentów utworów na osi czasu, czy choćby wyboru efektów i funkcji z menu na górnym pasku. Wśród efektów, jakie można tu znaleźć, do dyspozycji jest między innymi odszumianie, odtwarzanie od tyłu, tworzenie płynnych „wejść” i „wyjść” z utworu, czy też delay.

Warto dodać, iż program obsługuje nieskończoną pamięć w zakresie cofania i ponawiania wprowadzonych zmian. To pozytywna cecha, która pozwoli swobodnie poruszać się po historii edycji danego utworu, a tym samym łatwiej zarządzać zmianami i tworzeniem alternatywnych wersji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Leapic Audio Editor FreeLeapic Audio Editor Free 4.0
Wersja stabilna
6.08 MB | 2016-07-22

Ilość pobrań: 1178 | W tym miesiącu: 23 | W poprzednim miesiącu: 78

Komentarze (0)
Leapic Audio Editor Free