w
googluj

Shuangs Audio Editor 3.2


Shuangs Audio Editor to prosty program do podstawowej edycji plików audio – ustawiania poziomu głośności, przycinania nagrania oraz tworzenia płynnych „wejść” oraz „wyjść” z utworu. Jest to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która dzięki temu może zyskać uznanie głównie wśród niewymagających i początkujących użytkowników, którzy chcą przeprowadzić wspomniane edycje na plikach muzycznych. Wspierane są tutaj pliki WAV, WMA oraz MP3.

Korzystanie z programu jest bardzo proste, dzięki umiejscowieniu wszystkich głównych funkcji na pasku narzędzi w górnej części interfejsu, gdzie prezentowane są jako duże ikony z podpisami. Kliknięcie dowolnej z nich skutkuje albo natychmiastowym przystąpieniem programu do działania, albo wyświetleniem niewielkiego okienka z dodatkowymi ustawieniami. Działania, których dokonujemy dotyczyć będą najczęściej zaznaczonego fragmentu utworu na wyświetlanym fragmencie, który przypomina analizator widma, prezentując w ten sposób rozkład dźwięków. Przed wszystkimi operacjami edycyjnymi konieczne jest oczywiście zaimportowanie do aplikacji wybranego utworu muzycznego; wykorzystywany jest do tego prosty eksplorator.

Aplikacja zalicza niestety wpadkę na polu wydajności. Podczas naszych testów, stworzenie stopniowego pogłaśniania dźwięku, wraz z upływem czasu średniej długości utworu, trwało ponad kilkadziesiąt sekund. Jest to oczywiście czas akceptowalny, o ile chcemy edytować tylko jeden plik i przypadła nam do gustu obsługa aplikacji, jednak w przypadku chęci modyfikacji większej liczby utworów, niektóre propozycje konkurencyjne mogą się okazać wydajniejsze.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Shuangs Audio EditorShuangs Audio Editor 3.2
Wersja stabilna
1.31 MB | 2015-08-07

Ilość pobrań: 112 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Shuangs Audio Editor