w
googluj

Batch Audio Silence Remover 0.1.1


Batch Audio Silence Remover to program, przy pomocy którego usuniemy zbędną ciszę z początku oraz końca nagrania dźwiękowego, obsługując dowolną ilość plików jednocześnie. Będziemy przy tym mogli dodatkowo wybrać zakres, w którym aplikacja będzie poszukiwać niechcianej ciszy w nagraniu, dzięki czemu ograniczymy do minimum czas pracy programu, aby szybciej otrzymać wynikowe pliki, które nas interesują.

Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do uzupełnienia listy utworów, w których ma zostać wyszukana cisza. Po tym procesie zostanie ona odcięta, a nowy plik zapisany jako kopia w podanej przez użytkownika ścieżce. Podczas dodawania kolejnych utworów do bazy, można korzystać z wygodnego, niewielkiego kreatora bądź dodawać do kolejki całe foldery, jednak kiedy będziemy chcieli edytować pliki należące do wielu lokalizacji na dysku, najwygodniej zaimportujemy je do programu przeciągając je na okno programu, co wykorzysta wygodny sposób drag&drop.

Gdy program przejdzie już do pracy, pozostaje nam podać ścieżkę docelową oraz obserwować czytelny pasek postępu, który informuje nie tylko o postępie całkowitym, ale również aktualnym etapie edycji dla danego utworu z kolejki.

Uwaga!
Wyszukiwanie ciszy w utworach jest dość czasochłonne; warto to wziąć pod uwagę, jeśli będziemy chcieli jednocześnie edytować bardzo liczne zbiory piosenek czy nagrań.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Batch Audio Silence RemoverBatch Audio Silence Remover 0.1.1
Wersja stabilna
15.2 MB | 2014-07-23

Ilość pobrań: 159 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (1)
Batch Audio Silence Remover
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.20 14:34
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
Batch Audio Silence Remover 0.1.1