w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 211
Wszystkich postów: 904795
Wszystkich tematów: 127667

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7140 dni

MP3 Workshop 1.0.7


MP3 Workshop to bardzo prosty program do zgrywania muzyki z płyt (ripowania) oraz konwertowania plików audio oraz wideo do formatu MP3. Choć jest przeciętnie atrakcyjny wizualnie, oferuje dzięki temu bezkonkurencyjną łatwość obsługi, przy której nie sposób pomylić się lub skorzystać z niewłaściwych ustawień. Zgrywanie muzyki do formatu MP3 odbywa się bezpośrednio z płyty, z kolei konwersja może przyjmować jako formaty wejściowe pliki w formatach WAV, SND, AU, AIF, AIFC, AIFF, WMA, AVI, WMV, MPG, MPEG oraz VOB i nie tylko.

Aby zaimportować przy pomocy programu muzykę, wystarczy włożyć do napędu płytę z nagraniami, wybrać odpowiednią ścieżkę napędu w aplikacji (tylko w przypadku, gdy dysponujemy więcej niż jednym napędem) oraz wskazać ścieżkę docelową zagrywania. Dostępne są również dodatkowe ustawienia, pozwalające skontrolować parametry zgrywania oraz samych zapisywanych plików. Niestety program nie wykorzystuje dostępu do żadnej bazy danych, aby pobrać aktualne informacje o ścieżkach, artystach oraz albumach, przez co zgrane przy jego pomocy utwory będą miały nazwy "Ścieżka 1" itd. oraz nie będą posiadać uzupełnionych tagów ID3.

Jedyną opcją konfiguracji samego interfejsu jest możliwość wyświetlenia, bądź ukrycia paska statusowego oraz narzędzi. Dziwić może również użycie nietypowej, mało czytelnej czcionki w programie, jak również brak jakiejkolwiek instrukcji obsługi. Mimo tych wad, program może okazać się przydatny osobom początkującym oraz wymagającym jak najprostszego narzędzia do szybkiego zgrywania i konwertowania muzyki do formatu MP3.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MP3 WorkshopMP3 Workshop 1.0.7
Wersja stabilna
0.56 MB | 2014-12-03

Ilość pobrań: 173 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
MP3 Workshop