w
googluj

NGWave Audio Editor 5.1


NGWave Audio Editor to kolejna propozycja stosunkowo rozbudowanego edytora audio, biorąc pod uwagę sposób jego obsługi i wielkość całej aplikacji. Pozwala na kontrolowanie wielu parametrów dźwięku, dostosowując edytowany plik audio do własnych potrzeb. Ponieważ znajdziemy tu przede wszystkim narzędzia do modyfikacji poziomów głośności, poszczególnych tonów, przejść, wyciszenia, itp., wydawać się może, że aplikacja znajdzie swoich odbiorców głównie wśród początkujących muzyków, szukających ciekawego rozwiązania do samodzielnego edytowania ścieżek.

Jedną z ciekawszych opcji jest tworzenie nowego nagrania z wykorzystaniem mikrofonu podpiętego do komputera, co może być na kilka sposobów kontrolowane ustawieniami. Rozbudowany jest również symulator procesora tworzącego echo, mamy w nim do dyspozycji wiele suwaków, którymi ustawiamy poszczególne parametry efektu, dopasowując jego działanie do konkretnej sytuacji. Aplikację należy pochwalić za szybkość działania, która stoi na wysokim poziomie i zapewnia wydajną współpracę użytkownika z programem.

Ciekawostką są dość liczne, jak na tego typu edytor, ustawienia, które pozwalają między innymi zmieniać takie szczegóły, jak wygląd imitacji fal dźwiękowych, które reprezentują utwór na osi czasu. Sam interfejs programu jest raczej prosty, ale przy tym czytelny. Kolejno otwierane utwory prezentowane są pod postacią kart, dzięki czemu mamy do nich szybki dostęp i łatwo się pomiędzy nimi przełączać. Ze sposobu użytkowania program przypomina nieco dużo szerzej znane Audacity.

Ograniczenia!
Program w darmowej, testowej wersji, nie pozwala zapisywać efektów swojej pracy.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
NGWave Audio EditorNGWave Audio Editor 5.1
Wersja stabilna
9.63 MB | 2015-09-17

Ilość pobrań: 99 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
NGWave Audio Editor