w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 476
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Soft4Boost Any Audio Grabber 9.6.3.353


Any Audio Grabber to program do zgrywania muzyki z płyt CD (ripowania płyt) w kilku prostych krokach. Umożliwia przy tym pobieranie danych o artystach i albumach (z bazy danych CDDB) oraz segregowanie zgrywanych utworów według wybranego schematu. Choć program jest prosty w obsłudze, dzięki zamknięciu obsługi w jednym kreatorze, mamy tu również dostęp do nieobowiązkowych, dość zaawansowanych ustawień związanych z jakością i formatami zapisywanych piosenek.

Aby zgrać muzykę z płyty CD, wystarczy ją włożyć do napędu w komputerze, a następnie wybrać odpowiednią ścieżkę źródłową w aplikacji (o ile dysponujemy więcej niż jednym napędem płyt). W przeciwnym wypadku zawartość płyty zostanie automatycznie wyświetlona w okienku. Ponieważ dogrywanie do utworów tagów ID3 pod postacią informacji o artyście jest w programie potraktowane jako funkcja dodatkowa, dane te nie zostaną pobrane automatycznie. W celu ich zaktualizowania konieczne jest naciśnięcie przycisku w dolnej części interfejsu. Cały proces zgrywania płyty zamknięty został w czterech krokach. Kolejne z nich pozwolą nam ustawić parametry formatu zgrywania oraz jego jakości, a także sprecyzować lokalizację zapisu i wreszcie rozpocząć zgrywanie (w zależności od wybranej jakości, ilości utworów, jak również wydajności komputera, proces ten może trwać od kilku do kilkunastu minut).

Warto dodać, iż w programie zaimplementowano możliwość zmiany skórki interfejsu na jedną z kilkunastu. Pozwoli to dostosować wygląd programu do własnego gustu lub interfejsów innych aplikacji, z których korzystamy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (9 głosów)

Strefa Download programu
Soft4Boost Any Audio GrabberSoft4Boost Any Audio Grabber 9.6.3.353
Wersja stabilna
29.9 MB | 2024-05-04

Ilość pobrań: 1282 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (1)
Soft4Boost Any Audio Grabber
avatararrow
~thc inside | 2016.03.30 17:26
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie dziala mi na win 10.
Soft4Boost Any Audio Grabber 5.8.7.375