w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 376
Wszystkich postów: 900895
Wszystkich tematów: 126282

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5349 dni
pl

SetPoint 6.67.83


SetPoint to oprogramowanie stworzone dla klawiatur i myszy firmy Logitech, które pozwala kontrolować ich zaawansowane funkcje oraz monitorować aktualny status. Dodatkowo integracja aplikacji z kreatorem nowych połączeń odbiornika Unifying umożliwia parowanie radiowego miniodbiornika z kolejnymi urządzeniami firmy.

Program obsługiwany jest intuicyjnie, z uwagi na dobrze zaprojektowany interfejs. Kolejne urządzenia, które podpięte są do komputera, reprezentowane są przez czytelne karty. Po kliknięciu jednej z nich, oczom użytkownika ukazują się wszystkie informacje i opcje dostępne dla danego sprzętu. W pierwszym z okien możliwe jest zaprogramowanie przycisków funkcyjnych klawiatury lub myszy, jeśli takowe są w niej dostępne. Lokalizacje ustawianych przycisków są szczegółowo opisywane, a dodatkowo prezentowane na graficznej podobiźnie urządzenia, którym dysponujemy.

W przypadku bardziej zaawansowanych urządzeń firmy możliwe są także dodatkowe opcje, które mogą się wydać dość nietypowe. Możliwe jest bowiem na przykład dezaktywowanie niektórych przycisków klawiatury, jeśli często przyciskamy je przypadkowo. Ponieważ ustawienia te dotyczą między innymi takich przycisków jak Caps Lock, Insert oraz Num Lock, polecane są one głównie graczom i programistom.

Ciekawą funkcją programu jest możliwość wyświetlania ekranowych komunikatów o aktywowaniu pewnych trybów pracy urządzeń oraz informacji o wykorzystaniu przycisków funkcyjnych (np. wyświetlanie paska poziomu głośności, podczas korzystania z multimedialnych przycisków na klawiaturze, które służą do jego regulacji). Wśród informacji technicznych o urządzeniach, w przypadku sprzętów bezprzewodowych, znajdziemy dodatkowo informację o aktualnym stanie baterii.

Uwaga!
Oprogramowanie współpracuje jedynie z urządzeniami firmy Logitech.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
SetPointSetPoint 6.67.83
Wersja stabilna 32-bitowa
75.82 MB | 2015-09-09
SetPoint 6.67.83
Wersja stabilna 64-bitowa
77.85 MB | 2015-09-09

Ilość pobrań: 558 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (1)
SetPoint
avatararrow
~rob | 2014.03.11 05:41
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
top news. Data publikacji sierpien 2013....
SetPoint 6.61.15