w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 376
Wszystkich postów: 900895
Wszystkich tematów: 126282

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11898
Istniejemy od: 5349 dni

Razer Surround 2.00.29.2


Razer Surround to aplikacja stworzona głównie z myślą o graczach, która dzięki zastosowaniu zaawansowanym algorytmom analizy dźwięku w czasie rzeczywistym, pozwala na tworzenie efektu dźwięku przestrzennego 7.1 z wykorzystaniem zwykłych słuchawek 2.0. Co istotne, choć dla posiadaczy słuchawek firmy Razer program posiada nieduże przywileje pod postacią predefiniowanych ustawień dostosowanych specjalnie do konkretnych produktów, aplikacja działa z dowolnymi słuchawkami, czy nawet głośnikami, choć w przypadku tych ostatnich można liczyć raczej tylko na wzmocnienie barwy dźwięku, a nie zauważalne poszerzenie sceny.

Obsługa aplikacji jest dość prosta. Po instalacji pakietu, który wgrywa do komputera również odpowiednie sterowniki dźwięku, program prosi o zalogowanie się oraz pierwsze skonfigurowanie urządzenia, na którym będziemy odtwarzać dźwięk. Odbywa się to w pięciu wygodnych krokach, w których użytkownik ma na przykład za zadanie wskazanie momentu, w którym, w jego odczuciu, kierunek dobiegania dźwięku będzie pokrywać się z animacją na ekranie. Pozwala to precyzyjnie ustawić przejścia pomiędzy kolejnymi kanałami, co następnie można zasymulować w kreatorze.

W każdej chwili ustawienia można zmienić lub skorzystać z predefiniowanych, które co prawda kierowane są do konkretnych urządzeń Razera, ale nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z nich w przypadku korzystania ze słuchawek dowolnej innej firmy. Wszystkie stosowane w programie ustawienia automatycznie zapisywane są w chmurze, dzięki czemu po podaniu danych logowania, użytkownik ma możliwość ich wykorzystania na innym komputerze, na przykład podczas rozgrywki u znajomego.

Wymagania!
Ze względu na wykorzystanie użyteczności pamiętania ustawień w chmurze, program wymaga stworzenia darmowego konta użytkownika. Jeśli jesteśmy już w posiadaniu konta gracza Razer, na przykład na potrzeby komunikatora, możemy wykorzystać jego dane.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Razer SurroundRazer Surround 2.00.29.2
Wersja stabilna
2.02 MB | 2015-09-17

Ilość pobrań: 456 | W tym miesiącu: 16 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
Razer Surround