w
googluj

liteCam Game 5.5.0.3


liteCam Game to prosty w użyciu program do profesjonalnego nagrywania zawartości ekranu, przeznaczona przede wszystkim do nagrywania rozgrywek w grach komputerowych. Aplikacja dysponuje również podstawowymi funkcjami pozwalającymi na obróbkę wideo, takimi jak przycinanie pliku, wstawianie różnorakich napisów, obrazków i efektów.

Program współpracuje zarówno z bibliotekami DirectX, jak i OpenGL. liteCam Game obsługuje rozdzielczości do Full HD (1080p) włącznie oraz nagrywanie w tempie do 60 klatek na sekundę, dzięki czemu obraz przechwytywany będzie w niesamowitej jakości i formacie idealnym dla YouTube. Jeśli nie chcemy, by gra wyprzedzała film, możemy – również przy pomocy aplikacji – ustawić w niej sztywny limit klatek.

Należy jednak pamiętać, że korzystanie z liteCam Game dość znacznie obciąża komputer (aplikacja korzysta z akceleracji sprzętowej), zatem nagrywanie najnowszych gier na kilkuletnim sprzęcie może nie być najlepszym pomysłem. W programie istnieje możliwość ustawienia rozdzielczości ekranu nawet tak niskiej, jak 320x240. Istnieje również opcja zmiany jakości strumienia audio.

Co więcej, aplikacja obsługuje również kamerkę internetową i przechwytuje dźwięk z mikrofonu, dzięki czemu możliwe jest nagrywanie jednocześnie gry, swojego głosu i twarzy, a następnie montowanie obu strumieni w jeden. Jest to zabieg często stosowany przez profesjonalnych graczy, publikujących na YouTube filmy ze swoimi komentarzami do gry. Jeśli nie chcemy aby kursor myszy był obecny na nagraniu – można go wyeliminować w opcjach liteCam Game.

Praca z programem jest nieskomplikowana – po odpowiednim skonfigurowaniu aplikacji, wystarczy uruchomić wybraną grę i użyć skrótu klawiszowego Ctrl + F8, by rozpocząć nagrywanie. Po zakończeniu rozgrywki, film znajdzie się w określonym uprzednio folderze, zapisany w formacie i jakości, jakie ustaliliśmy wcześniej.

liteCam Game umożliwi rozwinięcie skrzydeł zapalonym graczom marzącym o internetowej sławie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
liteCam GameliteCam Game 5.5.0.3
Wersja stabilna
61.18 MB | 2018-12-03

Ilość pobrań: 836 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
liteCam Game