w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 173
Wszystkich postów: 907652
Wszystkich tematów: 128687

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7423 dni
pl

Apowersoft Video Download Capture 6.4.17.2


Apowersoft Video Download Capture to rozbudowany program do przechwytywania wideo z naszego komputera (z pracy użytkownika z dowolnym programem lub z internetowych witryn) połączony z konwerterem formatów. Umożliwi nam pobranie filmu między innymi z popularnego YouTube’a, Facebooka, stron MTV oraz innych znanych serwisów serwujących dostęp do filmowych nagrań. Program przyda się także podczas tworzenia prezentacji, poradników lub tutoriali, pozwalając na rejestrowanie widoku ekranu, który następnie może zostać wykorzystany jako film instruktażowy.

Trzy główne funkcje programu, którymi są pobieranie filmów z Internetu, nagrywanie widoku ekranu oraz konwerter, podzielono na osobne zakładki, pomiędzy którymi przełączamy się w górnej części interfejsu. W każdej z nich mamy do dyspozycji kilka ustawień, które wpłyną na jakość czy też format rejestrowanego materiału. W programie zaimplementowano obsługę naprawdę wielu formatów wideo w licznych kombinacjach jakości, dzięki czemu można bezpiecznie założyć, iż aplikacja spełni większość naszych oczekiwań na tym polu. By obsługa wszystkich narzędzi była jeszcze łatwiejsza, w ustawieniach mamy możliwość zdefiniowania kilku skrótów klawiszowych. Dostępne są także inne opcje, których jest całkiem sporo i pozwolą dostosować aplikację do naszych potrzeb.

Dodatkiem, który dostępny jest z poziomu niewielkiego, rozwijanego menu w górnej części aplikacji, jest podstawowy edytor audio, w którym możemy na przykład wstępnie przygotować podkład dźwiękowy do tworzonej przez nas prezentacji wideo.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do zaledwie 3 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Apowersoft Video Download CaptureApowersoft Video Download Capture 6.4.17.2
Wersja stabilna
1.84 MB | 2023-05-03

Ilość pobrań: 1305 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Apowersoft Video Download Capture