w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 478
Wszystkich postów: 939017
Wszystkich tematów: 138910

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

Coolcut 2.2.0


Coolcut (wcześniej znany pod nazwą GoPlayEditor / SmartPixel) to łatwa w użyciu aplikacja multimedialna, wyposażona w narzędzia zarówno do nagrywania zawartości ekranu, jak i do prostej obróbki uzyskanych filmów. Program składa się z dwóch modułów: SmartPixel Camera i SmartPixel Producer.

Moduł SmartPixel Camera odpowiada za nagrywanie obrazów wyświetlanych na monitorze. Może to być zarówno zwykła, codzienna praca z różnymi programami (co jest przydatne wówczas, gdy chcemy np. stworzyć prezentację lub samouczek wideo jakiejś aplikacji i zamieścić go w internecie), jak i obraz z gry komputerowej (dzięki czemu możemy np. zostać twórcą popularnych gameplay’ów, zamieszczanych na serwisie YouTube). SmartPixel potrafi współpracować z dowolną grą. Program potrafi również przechwytywać obraz pochodzący z kamerki internetowej oraz dźwięk z mikrofonu, a także wykonywać pojedyncze zrzuty ekranu. Filmy nagrywać można w rozdzielczościach od 360p do 720p.

Z kolei moduł SmartPixel Producer odpowiada za obróbkę nagranych i przechwyconych multimediów (choć oczywiście możemy w nim również edytować wszelkie inne filmu). Znajdziemy w nim edytor wideo, pozwalający m.in na szybkie przycinanie i nakładanie filtrów na obraz, dodawanie napisów, dubbingu i efektów dźwiękowych, wstawianie przerywników, przyspieszanie i spowalnianie dowolnych fragmentów filmu i wiele, wiele więcej. Moduł Producer zawiera także tryb Slideshow, umożliwiający tworzenie pokazów slajdów z dodatkiem muzyki i efektów specjalnych.

Program GoPlay Editor polecamy zarówno osobom poszukującym ciekawego narzędzia do obróbki filmów, jak i użytkownikom, którym zależy na programie do nagrywania zawartości ekranu.

Instalacja online.

Ograniczenia!
Wersja demonstracyjna programu jest nieco ograniczona w stosunku do wersji płatnej (m.in nagrywanie obrazu z ekranu i kamerki jest limitowane odpowiednio do 5 i 3 minut).

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CoolcutCoolcut 2.2.0
Wersja stabilna
0.58 MB | 2024-06-13

Ilość pobrań: 346 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Coolcut