w
googluj

Weeny Free Video Recorder 1.2


Weeny Free Video Recorder to wygodny w obsłudze program, dzięki któremu nagramy filmy z obsługi dowolnego programu na komputerze, które później z powodzeniem będą mogły zostać wykorzystane jako prezentacje czy filmy szkoleniowe w formacie WMV. Aplikacja oferuje kilka sposobów zapisu pliku, a obsługiwana jest wygodnymi skrótami klawiaturowymi, które można dowolnie modyfikować według własnych upodobań.

Program oferuje ciekawy interfejs, który składa się z dużych animowanych ikon osadzonych na belce w górnej części monitora, która zachowuje się podobnie, jak widżet ekranu. Wystarczy najechać myszą na interesujący nas sposób rejestracji filmu (cały pulpit, wybrany obszar lub aktywne okno) i nagranie zostanie automatycznie rozpoczęte. Wcześniej jednak warto upewnić się w ustawieniach, czy dobrze skonfigurowaliśmy skróty klawiaturowe, dzięki którym będziemy mogli między innymi zakończyć nagrywanie (wykorzystanie w tym celu myszy jest możliwe, ale może się okazać kłopotliwe). Wygodnym dodatkiem jest możliwość rejestracji obrazu z podłączonej do komputera kamerki internetowej.

Preferencje programu pozwalają sprecyzować sporą ilość ustawień, umożliwiając między innymi konfigurację formatów wynikowych (wraz ze szczegółami dotyczącymi jakości), jak i ścieżek zapisu plików. Do wyboru mamy również kilka rozdzielczości tworzonego filmu (maksymalnie fullHD).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free Video RecorderWeeny Free Video Recorder 1.2
Wersja stabilna
1.71 MB | 2014-07-16

Ilość pobrań: 608 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Weeny Free Video Recorder