w
googluj

WorkFlowy 1.14


WorkFlowy to program do tworzenia list ''ToDo'' w formie wielopoziomowych, zagnieżdżanych punktów. Liczba poziomów jest nieograniczona, a to spora różnica względem propozycji konkurencyjnych. Program działa jako aplikacja stworzona dla przeglądarki Google Chrome; jest ona niezbędna do działania, ale technicznie nie mamy do czynienia z rozszerzeniem, a więc podczas pracy przeglądarka nie musi być włączona.

Opisywana aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i również wyglądzie – na pewno nie zachęci nas do siebie wyszukanym stylem, a co najwyżej minimalizmem, który w tym przypadku również nie do końca wynika z zamysłu, a bardziej braku kilku ładniejszych akcentów w interfejsie. Z drugiej strony, ten sam element sprawia, że wszystkie tworzone notatki są bardzo czytelne, a korzystanie z programu na co dzień rzeczywiście jak z podręcznego notatnika zadań, nie będzie ani trochę męczące.

Już na początku warto zwrócić uwagę, iż w programie dysponujemy tylko jedną listą. Naturalnie, tak jak zostało wspomniane na wstępie, może mieć w sobie ona dowolną liczbą zagnieżdżonych elementów, jednak koniec końców, łącząc w programie na przykład notatki prywatne z zawodowymi, jesteśmy zmuszeni z korzystania tylko z jednej listy. Dowolny element listy na życzenie użytkownika może się stać jej korzeniem, aby na ekranie w czytelniejszy sposób wyświetlać swoje podpunkty. Dodając do list kolejne zapisy, poziom zagnieżdżenia regulujemy analogicznie, jak w przypadku edytorów tekstu: przycisk Tab zagłębia się w kolejne poziomy zagnieżdżenia, natomiast kombinacja Shift+Tab działa dokładnie odwrotnie.

Niestety poza tym aplikacja w zasadzie nie oferuje wiele. Mamy dostępną opcję wydruku oraz eksportu na trzy różne sposoby, ale te możliwości raczej nie wyróżnią programu spośród innych. Wszystko sprowadza się więc do rewolucyjnego podejścia nieograniczającego nas w kolejnych podpoziomach listy zadań.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Wymagania!
• Aby korzystać z programu konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika (trzeba podać jedynie adres e-mail i utworzyć hasło).
• Do działania niezbędna jest przeglądarka Google Chrome.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
WorkFlowyWorkFlowy 1.14
Wersja stabilna
0.39 MB | 2017-11-27
przejdź WorkFlowy dla Android

Ilość pobrań: 116 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
WorkFlowy